• 61 60:14
    2:3
    (Vyhlídko)

FLORBAL JABLONEC - SCC SEMILY 2:3p
branky: 21. Lukáš Jarolímek, 34. Jakub Daníček - 2. Lukáš David, 57. Lukáš David, 61. Lukáš Hradecký; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Král; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Martin Maňák ? - Martin Forman ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Javůrek Lukáš (Trenér): Nezvládli jsme koncovku. Strašné chyby. Florbal tu dnes s námi opravdu nebyl. Gratulace soupeři.
65:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Upřímně dnešní zápas měl s florbalem společného hodně málo. Oba týmy se snažily urvat vše silou a herní inteligence vázla. Pro nás je ale podstatné, že to na čtvrtý pokus vyšlo a dotáhli jsme prodlužovaný zápas do vítězného konce. Pro kluky to je ohromná psychická vzpruha a konečně odměna za zápasy proti, při vší úctě ke klukům z JBC, výrazně silnějším soupeřům, kde bylo snad všechno proti nám a vítězství nám vždycky unikalo. Jsem nadšený za výhru, herní projev byl katastrofa. Vyhrál šťastnější, ne lepší.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:14 GÓL SCC SEMILY! 2:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #11 Lukáš Vyhlídko (2:3)
60:14 A je konec! Lukáš Hradecký první střelou v prodloužení skóroval a tím zajistil svému týmu výhru.
60:01 Začíná prodloužení, kdokoliv nyní skóruje, okamžitě vyhrál.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:59 Právě končí základní hrací doba a půjde se do prodloužení.
59:41 Vypadá to, že o závěrečný tlak se postarají hosté.
59:14 Semih Pehlivan v poslední minutě označkoval tyčku hostí.
58:00 Zbývají dvě minuty, oba týmy si uvědomují, jak důležitý pro ně tento zápas je  a dávají do toho vše.
57:40 Semily se nyní snaží využít zaskočenosti domácích.
56:27 Timeout FLORBAL JABLONEC
56:27 GÓL SCC SEMILY! 2:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David bez asistence (2:2)
56:27 Jablonec si po tomto gólu bere time-out.
56:27 Míček se ocitl v síti Jablonce a to znamená, že je vyrovnáno.
55:57 Po střele Semilských hráčů brankář Martin Maňák nejdříve nevěděl kde je míček, záhy ho ale našel pod svými nohami.
55:04 Jan Mikula se teď doslova probourává Semilskou obranou a zajišťuje tím šanci pro domácí.
54:03 Jan Kantor málem skóroval z dorážky, brankář ale ochránil Semily svým zákrokem.
53:13 Sólo akce Lukáše Hradeckého končí mimo branku.
52:23 V Jablonecké hale je momentálně přítomno 132 diváků.
51:25 Martin Maňák právě odvrátil srovnání utkání svým skvělým zákrokem.
50:40 Nyní už Jablonečtí vsítili branku, ta ale není uznána, kvůli hře vysokou holí.
50:22 Nádherná souhra Jabloneckých hráčů končí v náruči gólmana.
48:31 Daniel Endrle, stejně jako už několikrát tento zápas, obehrál pár protihráčů za jejich brankou a následně si vybojoval volný úder.
47:00 Střela Jakuba Vocelky byla sice tečovaná, ale obrana Jablonce i tak tuto střelu vystihla.
46:29 Semilly dostávají Jablonec celkem pod tlak.
45:18 Jablonečtí fanoušci začali za pomoci nového maskota klubu mohutně podporovat domácí hráče.
44:42 Domácí by asi chtěli využít přesilovku, nicméně se jim to zatím nedaří.
43:48 Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
43:48 A je tu další vyloučení! Tentokrát na straně hostí.
43:03 Jako minulé oslabení, i toto začali domácí výrazně lépe a nepouštějí hosty do útoku.
41:58 Vyloučen hráč #6 Jan Kantor družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:58 Po tvrdém hitu tu je další vyloučení na straně domácích.
41:06 Jablonec začal třetinu výrazně aktivněji.
40:43 Hrozbu protiútoku odvrátil na poslední chvíli Jakub Hořčička.
40:01 K míčku se po úvodním buly dostal Jablonec
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:18 Lukáš Jarolímek zachytil přihrávku dvou hráčů ze Semil a vydal se ke gólmanovi, jeho pokus byl, bohužel pro domácí, zastaven.
38:45 Míček skončil po nepovedené přihrávce na stolku zapisovatelů.
37:52 Jakub daníček nyní během pokusu získat balónek vrazil do soupeře a rozhodčí tedy přidělil míček soupeři.
36:30 Ani jednomu týmu se nedaří dostat se do velké šance.
35:30 Daniel Endrle obehrál dva protihráče, ale třetí jeho střelu zablokoval.
34:45 Semily se snaží zvrátit nepříznivý výsledek stabilním tlakem.
33:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #92 Jakub Daníček, asistoval #47 Vojtěch Čivrný (2:1)
33:42 Jakub Daníček se v rohu obtočil kolem protihráče a úžasnou střelou skóruje.
32:28 Řada protiútoků na obou stranách končí zklidněním situace kvůli potřebě vystřídat.
31:33 Jablonec ani nadále nedovoluje Semilům dostat se do pořádného útoku.
30:50 Útok hostů přerušil útočný faul.
29:51 I když hraje Jablonce ve čtyřech, drží si míček a vypadá to, že oslabení zvládnou
28:57 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
28:57 Rozhodčí zvedl pravou ruku a to znamená jediné, bude se vylučovat.
28:08 Lukáš Kubín vystřelil v protiútoku dva na brankáře, ale trefil pouze Maňákovy nohy.
27:18 Daniel Endrle se dostal k míčku a vybojoval si volný úder.
26:46 Semily zkouší střílet ze všech pozic.
25:50 Semily se na konci přesilovky dostávají do tlaku.
24:49 Lukáš Hradecký málem využil přesilovku, ale Maňák vyrazil míček mimo branku
23:54 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
23:54 V souboji se Lukáš Jarolímek dopustil faulu  a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
23:18 Lukáš David se snažil najít volného hráče před brankou soupeře, tento záměr přečetl Jakub Hořčička a přihrávku zblokoval.
22:40 Zblokovaná střela Jakuba Roztočila končí za brankou.
22:15 Semily se snaží oplatit Jablonci brzký gól.
20:49 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Semih Pehlivan (1:1)
20:49 Lukáš Jarolímek dostal přihrávku před branku od Semiha Pehlivana a skóroval.
20:01 K míčku se po úvodním buly dostal Jablonec
20:01 Úvodní buly získal Jablonec, ale Jakub Daníček si pomohl faulem.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:56 Semily dohrají třetinu s míčkem na florbalkách.
19:15 Jakub Daníček ztratil míček a nyní má co dělat, aby dostihl protiútočícího hráče.
18:15 Po několika Semilských střelách se míček ocitl mimo hrací plochu.
17:33 Jan Mikula získal výbornou přihrávku od Lukáše Jarolímka, brankář se ale předvedl hezkým zákrokem.
15:13 Semilům se povedlo ubránit oslabení a nyní mají navíc protiútok.
14:22 Jablonce se snaží využít přesilovku, zatím neúspěšně.
12:56 Vyloučen hráč #88 Jiří Havrda družstva SCC SEMILY na 2 minuty za bránění ve hře
12:56 Ondřej Jašek byl při protiútoku faulován a Jablonec bude mít přesilovku.
12:28 Jablonceká obrana úspěšně blokuje přihrávky soupeře.
12:00 Semily budou moci zkusit zajímavou standartku.
11:05 Fanoušci Jablonce nyní začali hlasitě podporovat domácí.
10:23 Lukáš Jarolímek dostal skvělou přihrávku Jakuba Hořčičky, ale jeho střelu chytil brankář.
09:23 Semily by se rády dostali do útoku, ale Jablonecký forčeking jim to nepovoluje.
08:23 Jakub Roztočil se dostal do protiútoku, ale mezi tři tyče nezamířil.
07:06 Dlouho trvající útok domácích přerušil útočným faulem Jakub Hořčička.
06:10 Jablonec je sice více u balónku, ale klíčové přihrávky se jim nedaří.
05:20 Jan Kantor nabil na střelu Ondřeji Faltusovi, jeho střela se ale ocitla mezi bránícími hráči.
04:40 Adam Podzimek se neúspěšně pokusil nastartovat útok domácích nahozením míčku za branku soupeře.
03:50 Hra je zatím často přerušována menšími přestupky.
03:11 David Šírek (SEM) zachytil přihrávku a zkusil protiútok, tento pokus skončil faulem domácích.
02:30 Po úvodním gólu se do tlaku dostávají také domácí.
01:05 GÓL SCC SEMILY! 0:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David bez asistence (0:1)
01:05 Hned z první střely otevírají skóre hosté a dostávají se do vedení.
00:27 Úvodní střelu si připsal hráč domácích Lukáš Jarolímek.
00:01 Úvodní buly získali domácí, o míček ale brzy přišli.
00:00 Hráči již jsou připraveni, takže zápas může začít.