• 58 57:01
    7:3
    ()

FBC Liberec B - FLORBAL JABLONEC 7:3
branky: 9. Lukáš Kořínek, 22. Tomáš Richter, 34. Marek Žagan, 35. Sebastián Galbavý, 49. Lukáš Kořínek, 51. Jakub Vacek, 58. Lukáš Kořínek - 37. Lukáš Jarolímek, 48. Lukáš Jarolímek, 57. Jakub Daníček; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Kupec 25 - Martin Maňák 34; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Další náročné utkání, při kterém jsme si hodně zaběhali a chvilkami to spíš připomínalo blbnutí na dvorku. Jinak se nám víceméně dařilo hrát, co jsme chtěli, i když chyb tam ještě pár je. Soupeři děkujeme za těžké utkání a přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Javůrek Lukáš (Trenér): Dneska o něco lepší utkání než ta naše poslední. Florbalovějšímu Liberci jsme zdatně sekundovali, nebýt našich debilních námazů, mohl být zápas ještě vyrovnanější. Gratulace a dík.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:58 Poslední dnešní pokus si připisuje Ferdan po samostatném úniku.
59:12 Pecháček se pokusal Maňáka nachytat na švestkách, ten je ale už pořádně rozchytaný a střeli z úhlu chytá.
58:46 Mikulova střela z otočky, Kupec připravený.
57:48 Růžička zachytil dlouhý nához a hned se hnal do útoku, tam ale chyběla větší přesnost.
57:01 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek bez asistence (7:3)
57:01 Kořínek po sólo akci nadvakrát prostřelil Maňáka.
56:57 Blecha mladší vyslal torpédo, netrefil.
56:28 Černý nastřeluje tyč!
56:13 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #92 Jakub Daníček, asistoval #25 Marek Černý (6:3)
56:13 Daníček propálil Kupce i vše před ním a snižuje, bude to zajímavých pár minut do konce.
55:54 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
55:15 Richter uklouzl při protiútoku a svezl se za bránu.
53:52 Jarolímek načapal domácí na hruškách a pálí ze zajímavé pozice, Kupec kreje.
52:25 Bím diriguje obranu Liberce.
51:46 Rozehra Jablonce ze zajímavé pozice na velkém brankovišti, gól ale nepřinesla.
51:23 Daníčkův pokus těsně mimo.
50:17 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #91 Petr Jahn (6:2)
50:17 Vacek po přesné Jahnově přihrávce skóruje.
49:23 Blecha mladší nabombil břevno!
48:10 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #51 Jan Blecha (5:2)
47:29 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #3 Jan Mikula (4:2)
47:29 Jarolímek přidává další gól po dalekonosné přihrávce vzcuchem od Mikuly.
47:06 Timeout FLORBAL JABLONEC
46:41 Hujer vyjel z rohu a z úhlu prověřil Kupce, ten se ale překvapit nenechal.
45:39 Pehlivan míjí ve velké šanci.
45:12 Liberec kontroluje dokonce i vlastní oslabení a Vacek s Kořínkem byli v hlavní roli.
44:27 Dobrá Kantorova střela těsně nad, málem vyučoval.
44:11 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:56 Černý trefuje blok libereckých před Kupcovou brankou.
42:27 Jahnův pokus nad, srovnat mířidla a ono to tam spadne.
41:54 Daníček zahajuje jablonecký útok.
40:17 Žaganův pokus do bloku zahajuje poslední třetinu.
40:00 Střely ve 2. části: 20:7
39:12 Obrázek hry je dnes dost jasný, Liberec kontroluje hru, jako správné derby je to vyhrocené, Jablonec kouše, diváci fandí o sto šest a hra jede!
38:26 Růžička zabojoval na středu a míček zůstává Liberci.
37:22 Neuznaný Radostného doklep, skóre se tak nemění.
36:13 Pěkné spolupráce Stejskala s Jahnem, gólman ale opět připraven v netradiční pozici chytá.
36:05 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #92 Jakub Daníček (4:1)
36:05 Jarolímek prostřelil Kupce a připravil ho o možné čísté konto.
35:45 Vyloučen hráč #18 Jakub Vacek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
34:18 GÓL FBC Liberec B! 4:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #99 Lukáš Růžička (4:0)
34:18 Séba Galbavý zvyšuje zápis na Maňákově kontě.
33:38 GÓL FBC Liberec B! 3:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:0)
33:38 Žagan navyšuje liberecké vedení po závaru před bránou.
33:22 I Kořínkův pokus ze středu Maňák chytá.
31:49 Z obou střídaček zní jasné zadání, zklidnit hru a neběhat jako šílenci.
29:51 Mikula míjí bránu v obrovské šanci a domácí si zatím drží dvoubrankový náskok.
29:17 Dnešní hru zatím brzdí velké množství nepřesností a ztrát u obou týmů.
28:14 Liberci dnes přesilovky nechutnají, tahle byla sice nejlepší, ale Jablonec zatím drží fantastický Maňák.
25:56 Vyloučen hráč #47 Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
24:53 Pěkná střela Blechy mladšího, byla ale tečována lehce nad Maňákovu bránu.
24:10 Vodrážkovi sjel míček v samostatném úniku!
23:36 Galbavý pálí a Maňák je zase ready.
21:45 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Tomáš Richter, asistoval #12 Sebastián Galbavý (2:0)
21:45 Další gól nepřidal nikdo z domácích, i tak ale Liberec navyšuje vedení.
20:41 Pěkná Ševčíkova střela z půlky, Maňák kryje.
20:24 Hujer zabral na středu, bombu ale vyslat nestihl.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:57 Bím už hlídá poslední vteřiny první třetiny za vlastní bránou.
19:09 Hra je velmi rozkouskovaná, zatím pro oko divákovo nic moc pohled.
18:01 Druhou přesilovku domácích si jablonečtí také pohlídali, obrana zatím drží a nopouští.
16:46 Druhá Liberecká přesilovka vypadá o poznání lépe, ale gólově to zatím necinklo.
16:00 Vyloučen hráč #28 Jan Šusta družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
15:09 Liberec si přesilovku zatím moc neužil, Jablonec dobře brání.
13:54 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
12:51 Jablonečtí zatím velmi dobře blokují pokusy domácích, Liberec ale i tak hru kontroluje.
11:45 Galbavý si dovolil trochu pohrát s protihráčem na středu, ale opět je tu připravený Maňák.
10:54 Vacek se krásně promotal lesem protihráčů na středu, nahrál Kořínkovi, Maňák ale připravený.
10:01 Pěkný Jahnův pokus, ale odrážel se od moc nohou a jedné hlavy a brankou neskončil.
08:43 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (1:0)
08:43 Spolupráce ze včerejška se i nadále ukazuje jako kvalitní spojení a Liberec vede.
08:00 Vacek si neporozumněl s Kořínkem a Maňák pohodlně chytá.
07:11 Hujer se zachoval jako gentleman a odvolal písknutý nájezd. (clap) (clap)
06:29 Jablonec se na chvíli usídlil v útočném pásmu, ale nic z toho nebylo.
05:25 Jahn se div neproběhl Maňákovi po zádech, svoje kroky ale pohlídal a oby vyšli bez újmy.
04:51 Šollar s Galbavým zkoušejí také nějaké srandy, Séba ale mířil mimo.
03:53 Kupec si připisuje povedený zákrok.
02:37 Obávaná dvojice Žagan Kořínek se pokoušeli napodobit akce ze včerejška, dneska zatím chyběla gólová tečka.
01:36 Utkání je zatím v klidu, týmy se oťukávají.
00:01 Úvodní buly pro domácí.