6:11
    Dominik VALIŠ
    (Škrdla)

Floorball Club FALCON - FBC Liberec B 6:11
branky: 14. Petr Nejedlý, 16. David Janáček, 46. David Sgall, 58. Jakub Škrdla, 60. David Sgall, 60. Dominik Vališ - 3. Marek Žagan, 5. Bohuslav Ferdan, 9. Lukáš Kořínek, 15. Lukáš Růžička, 20. Lukáš Kořínek, 27. Lukáš Kořínek, 35. Lukáš Kořínek, 39. Filip Radostný, 51. Marek Žagan, 54. Marek Žagan, 59. Bohuslav Ferdan; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Michal Novák 30 - Daniel Kupec 37; po třetinách: 2:5, 0:3, 4:3
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Utkání mělo určité parametry, ovšem v obranné fázi jsme si nepočínali zprvu úplně nejlépe, čehož severští bojovníci využívali. V útoku jsme si vytvořili nemálo šancí, akorát je škoda, že jsme si nepřeností hodně šancí zhatili. Nicnémě je to naše první kompletní sezóna v divizi, náš koletiv je mladý, tudíž jsme rádi za každou takovouto zkušenost, kterou jistě zúročíme v sezónách dalších. Děkuji soupeři za utkání florbalu a přeji příjmenou cestu pod Ještěd.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnes bereme tři body za docela slušný výsledek, ale pro nás to nebyl rozhodně jednoduchý zápas. Soupeř hrozil a byl nebezpečný. Naštěstí pro nás neměl štěstí v zakončení. Nás potrápil i golman domácích, ale nakonec jsme ti šťastnější. Děkujeme soupeři za utkání a přejem jim hodně štěstí do další práce.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:44 GÓL Floorball Club FALCON! 6:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #34 Dominik Vališ, asistoval #48 Jakub Škrdla (6:11)
59:15 GÓL Floorball Club FALCON! 5:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #61 Miloš Beer (5:11)
58:25 GÓL FBC Liberec B! 4:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (4:11)
57:06 GÓL Floorball Club FALCON! 4:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (4:10)
53:48 GÓL FBC Liberec B! 3:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:10)
50:46 GÓL FBC Liberec B! 3:9
45:40 GÓL Floorball Club FALCON! 3:8
44:05 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 16:14
38:58 GÓL FBC Liberec B! 2:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #24 Martin Blecha (2:8)
38:03 Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
34:24 GÓL FBC Liberec B! 2:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #18 Jakub Vacek (2:7)
34:05 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
26:31 GÓL FBC Liberec B! 2:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (2:6)
20:00 Střely v 1. části: 13:14
19:55 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (2:5)
15:44 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #97 Daniel Budáč (2:4)
14:11 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Lukáš Růžička, asistoval #18 Jakub Vacek (1:4)
13:51 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (1:3)
08:30 GÓL FBC Liberec B! 0:3
04:50 GÓL FBC Liberec B! 0:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #18 Jakub Vacek (0:2)
02:47 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #18 Jakub Vacek (0:1)