technický trest
  • 60 59:55
    Jiří KROUSKÝ

TJ Sokol Koberovy - Florbalová akademie MB 5:2
branky: 47. Jan Novotný, 48. Petr Frkala, 52. Dominik Reczai, 59. Lukáš Hlava, 60. Dominik Reczai - 19. Aleš Tůma, 40. Tomáš Malý; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:5 + Vojtěch Starý 5 + TT; využití: 3:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 23 - Vojtěch Šimon 15; po třetinách: 0:1, 0:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Soupeř byl lepší na míčku, trpělivě jsme tak čekali na své šance, které přišly především v přesilovkách. Zápas jsme zvládli především v našich hlavách. Děkujeme soupeři za utkání i za slova uznání.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Dnes jsme prohráli nad zaparkovaným autobusem, z něj občas vyskakující bandou plácalů a dvojicí rozhodčích, kterou, prosím vás vy zodpovědní, od příště nechte pískat jen a pouze dětské soutěže. Díky za zajištění.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 A je tu konec!!! Děkujeme za pozormost a přejeme příjemný zbytek dne.
59:55 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #27 Jiří Krouský.
59:55 Fajfka zlikvidoval trestné střílení Krouského.
59:14 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai bez asistence (5:2)
59:14 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB do konce utkání - technický trest
59:14 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 5 minuty za nesportovní chování
59:14 Nemůžeme ovšem opomenout gól Domina.
59:14 Za nesportovní chování obdržel hráč Mladé Boleslavi Vojtěch Starý červenou kartu.
58:48 Hřiště opět opouští golman hostích.
58:42 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #77 Jan Novotný (4:2)
58:42 Hlavis se zvláštním způsobem zjevil u míčku a zakončuje brankou.
58:07 Hosté odvolali golmana a snaží se útočit v 6.
58:01 Timeout Florbalová akademie MB
57:35 Šimonův chybný výhoz zachytil Tadeáš, ale neproměnil.
56:51 Fajfka si pravděpodobně nastudoval lexikon, protože předvádí skvělá kouzla.
56:04 Zemis se na turnaji B teamu navnadil a chuť do hry má neskutečnou.
54:48 Václav už od pořadatelského stolku tlačí čas očima dopředu.
53:46 I hosté pálí vyložené šance.
52:26 Sláva si pěkně pohrál se soupeři. Podržel míček tak, aby mohli domácí vystřídat.
51:17 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #8 Petr Frkala (3:2)
50:47 Tribuna přidává na decibelech a popohání domácí tým, který při přesilovce presuje.
49:54 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:54 Po Machačově nedovoleném vrážení přišla spoušť domácích zvířat. Vysloužil si ale pouze 2 minuty.
49:45 A proti Langovi také.
49:14 Fajfka předvedl další z neskutečných zásahů proti Malému.
47:39 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:2)
47:39 Napětí,které by se dalo krájet domácí vyrovnávají brankou Frkyho.
47:04 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
46:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (1:2)
46:00 Domácí snižují na 1:2 v přesilovce 5 na 3 a v tlaku dále pokračují.
45:20 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
43:07 Podruhé je do práce povolána Eliška, která se ujímá ošetení Novasova kotníku.
42:48 Další z perfetních zákroků Fajfky byl oceněn potleskem.
40:12 Ve dvanáctvé vteřině vystřelil Hlavis. Brankář si ale svoji svatyni ohlídal.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:48 Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil #92 Dominik Reczai.
39:17 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (0:2)
38:34 Boleslav přiznává teč a k rozehrávce se dostávajíc domácí. Po dlouhých výměnách v obraně se znovu dostává k míčku Boleslav, která nás potrestala brankou Malého.
38:10 Tutovka Domina nebyla proměněna.
37:14 Střela Leoše se pouze odrazila od tyčky.
36:15 Sláva se nyní naopak provinil obrovskou hrubkou. Ta však nebyla potrestána.
35:24 Sláva odklonil odražený míček od Fajfky.
33:58 Zemis zneškodnil střelu na branku.
32:18 Střela Starého orazítkovala mantinel. Hosté mají stále více střel, než domácí.
30:53 Oproti včerejších přesilovkách se dostal Novas do skvělé střelecké pozice. Střela však skončila pouze za sítí u stěny.
30:12 Dominovi nesedla přihrávka a promáchl pouze do prázdna.
29:37 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
29:37 Hlavisovi byla odňata hokejka z ruky. Za svůj čin si vysložil hostujíí Ulman trest na 2 minuty za sekání.
28:26 Perfektní přihrávku poslal Frky Leošovi. Bohužel se mu nepodařilo skorovat.
27:07 Novas neproměnil dorážku ze skvělého postavení. Své zaváhání se stále snaží napravit bojem ve hře.
26:07 Střelu Drobk a a dorážku domácích zlikvidoval brankář hostů bez nejmenšího problému. Chybí nám trocha štěstí při zakončení.
24:34 Po obrovských šancích Koberov přišla malá domů Mladé Boleslavi. Následuje standardní situace ze skvělé pozice pro Koberovy. Bohužel jsme neproměnili.
23:27 Krouský se snažil o zakončení mimo osu. Snaha se tak jevila jako marná střela.
23:16 Ulman odhodil Hlavise za mantinel. Do služby proto byla povolána Eliška.
21:34 Skvěle postavený Malý se k zakončení vůbec nedostal.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:58 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
19:51 10. stelu zlikvidoval Zemis svoji hrudí.
18:02 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:1)
18:02 Domácí jdou do plného počtu. Bohužel ne po vypršení trestu (do konce zbývaly 2 vteřiny), ale po obdržené brance.
17:17 Domácí se snaží útočit i ve vlastním oslabení.
16:04 Vyloučen hráč #66 Tadeáš Hradil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
16:04 Tadeáš zahřívá trestnou lavici za nesportovní chování. Přitom je to milovník, ne bojovník.
14:44 Novas vlétl do přihrávky Koroleviče a Starého. Pokus o zakončení bohužel nevyšel.
14:08 Ulman se řítil na osamoceného Fajfku. Hrozivá situace ale dopadla na výbornou, neboť míček letěl vysoko nad branku.
12:46 Hlavis teď rychlým spintem překonal celé hřiště. Přes obranu ale bohužel neprošel.
11:45 Leošův rychlý protiútok posoudili sudí jako nedovolený.
10:31 Další skvělý zásah předvedl Fajfka.
08:48 Tadeáš odklonil další střelu hostích.
07:36 Pěknou otočkou se Sláva uvolnil před mladoboleslavským útočníkem.
06:47 Do fandění vkládá Fáboš stejnou sílu, jako do hattricku proti Jablonci.
05:43 Střelou se snažil zakončit Sláva. Jeho pokus ale nebyl pro brankáře hostí žádný problém.
04:51 Drobkovi se také podařilo složit k zemi jednoho z hráčů soupeře.
02:59 Další střelu Mladé Boleslavi chytal do svého stehna Drobek.
00:25 Fajfka likviduje první snahu hostí na zakončení.
00:00 Vítejte u sledování 20. kola mezi domácími Koberovy a hostujícím celkem z Mladé Boleslavi.Speciálně zdravíme do Hong Kongu Adama Kuršela.