(Plášková)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:0
branky: 12. Vanessa Rebecca Keprtová, 13. Emilie Skalíková, 34. Eliška Chudá, 43. Vanessa Rebecca Keprtová, 46. Vanessa Rebecca Keprtová, 55. Eliška Trojánková, 58. Kristýna Lechnerová, 59. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Hana Ranochová 30 - Martina Franková 39; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:0
60:00 Hodnocení utkání naleznete ZDE
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov 13, Bohemians 11.
58:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (8:0)
57:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (7:0)
57:13 Po nevyužité přesilovce Chodov nakonec stejně vstřeluje gól, autorkou je Kristýna Lechnerová.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:12 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
55:12 Minářová po souboji, ze kterého vyšla se zlomenou holí, je vyloučena na dvě minuty za sekání.
54:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (6:0)
54:38 Šance Strnadové, Ranochová však její střelu chytá.
52:58 Belicová a Jiráskovou, ta však branku míjí.
50:34 Před bránou Bohemians zavládl obrovský zmatek, ale míček se do brány dotlačit nepovedlo.
49:32 Velká šance Jiráskové, ale Franková chytá.
47:58 Timeout FbŠ Bohemians
47:58 Tým hostů si vybírá oddechový čas.
47:43 Krásný rychlostní souboj předvedla Lechnerová s Mezerovou, vítězkou je domácí hráčka.
47:29 Hernandézová blokuje Chudou.
45:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (5:0)
45:29 Keprtová si v dnešním zápase připisuje hattrick.
42:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #73 Vendula Štolbová (4:0)
42:47 Vanessa Keprtová po nahrávce Štolbové střílí do prázdné branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Bohemians.
40:00 Začala poslední třetina základní hrací doby.
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov 11, Bohemians 11.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:31 Fousová z bezprostřední blízkosti přestřeluje chodovskou branku.
35:08 Dnešní utkání sleduje v hale na Jižním městě 83 diváků, děkujeme! <3
33:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #18 Magdaléna Plášková (3:0)
33:19 Chodov využívá přesilovou hru a zvyšuje skóre na 3:0.
32:25 Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
32:25 Po faulu na domácí hráčku si Natálie Bartošová odsedí dvouminutový trest.
31:58 Chodov hraje bez brankáře a bude vyloučení Bohemians.
29:45 Mezerová z pozice hokejových mezi kruhů trefuje domácí golmanku pouze do břicha.
29:35 Nadhození míčku z půlky hřiště domácí netrefují branku.
27:56 Skvělý návrat předvedla Jirásková, která se vrátila z pozice hrota až do vlastního rohu.
25:26 Střelu Suché vyráží nohou hostující golmanka.
22:01 Mandíková z brejku Bohemky chtěla zakončit na branku Chodova, ale míček jí sjel z florbalky.
20:20 Přečíslení Bohemians dva na jednoho mohla po přihrávce Minářové zakončovat Mezerová, avšak přihrávku nezachycuje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 23, Bohemians 8.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:35 Trojánková po rychlém přechodu z vlastního pásma zakončuje, bohužel pro domácí pouze do horní tyčky brány Bohemians.
16:40 Po střele z půlky Císařové, Strnadová doráží, ale Ranochová míček chytá do rukou.
13:28 Keprtová prošťouchla míček na rozběhnutou Jiráskovou do brejku, ta neproměňuje.
12:30 Eliška Císařová blokuje nadějnou střelu Vanessy Keprtové.
12:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #9 Eliška Chudá (2:0)
12:20 Po nahrávce zpoza brány, doklepává Skalíková míček do branky.
11:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:0)
11:08 Keprtová dává střelou ze zášvihu první gól utkání.
09:17 Prontekerová leží zraněná na hřišti, ale po chvíli se naštěstí zvedá.
08:54 Keprtová beží na bránu, ale míček jí utíká z hole.
06:56 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #9 Eliška Chudá.
06:56 Po opravdu vysoké holi Fousové, Chudá neproměnuje trestné střílení.
06:06 Chodov zatím všechny šance Bohemky odráží.
05:12 Střela Elišky Chudé skončila za mantinelem.
02:56 Přečíslení tři na dva doráží Jirásková, avšak netrefuje.
00:49 První střelu zápasu dává Ema Skalíková.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Vítáme Vás na 6. kole Extraligy žen mezi Fat Pipe Florbal Chodov a FbŠ Bohemians.