Tatran

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3
branky: 54. Kateřina Seemannová, 54. Veronika Kopecká - 1. Markéta Prontekerová, 15. Adéla Polívková, 40. Karolína Suchá; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Markéta Antalová 14 - Hana Ranochová 18; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra hostí. Komentář nejlepší hráčky hostí. Komentář trenérky domácích. Komentář nejlepší hráčky domácích.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:39 Tatran to zkouší v šesti.
59:05 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:42 Domácím už moc času na vyrovnání nezbývá.
57:55 Stůjová minula branku o pár milimetrů.
57:03 Hra probíhá převážně na polovině Chodova.
54:38 Keprtová střílí pouze do boční síťky.
54:10 Chudá sportovně odevzdala balón.
53:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:3)
53:56 Kopecká vystřihla víko jako z učebnice a během minuty domácí snižují na rozdíl pouze jedné branky.
53:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (1:3)
53:10 Seemannové se už konečně podařil dostat balónek do branky. Po dorážce snižuje stav utkání na 3:1.
52:12 Domácí fanoušci jsou k nezaplacení!
50:38 Jirásková pouze na střídačku domácích.
49:47 Chodov si zatím nevytvořil velkou šanci.
48:59 Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
48:59 Chudá skončila na zemi, drží se za koleno, tak snad bude v pořádku.
48:22 Chodov ty bloky musí trénovat snad každý trénink.
47:21 Vachudová si namazala Prontekerovou na chleba.
46:04 Beránkovou od balónu velkou silou odtlačila Frantíková. To byl uplně kapitánský souboj.
44:13 Matějková uhasila velkou šanci Chodova a za odměnu si může jít vystřídat.
43:19 domácí vytváří na Chodov velký tlak
41:02 Hermanové to sjelo, ale Prontekerová jí o něj nedokázala připravit.
40:19 Seemannová znovu a stálé střílí pouze do bloku.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny do třetice pro domácí krásky.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #9 Eliška Chudá (0:3)
39:18 Suchá v samostatném úniku navyšuje už na 3:0.
39:03 Míšo snad budeš v pohodě <3
39:02 Mechlová končí v slzách za bránou, další tvrdý souboj, který končí zraněním.
38:27 Zájímalo by mě, co doma dávají Keprtové k jídlu.
36:27 Seemannová se vytočila, ale její střela šla zase pouze do bloku.
35:14 Břešťálová blokuje jako o život.
33:36 Kopecká dokulhala na střídačku, snad bude v pořádku.
32:19 Golmanka Chodova je zatím výborná! Už několikrát podržela svůj tým.
31:45 Na Chodově se asi budou počítat berušky :o
29:24 Před brankou Chodova se nyní vařil uplný guláš.
28:18 Želízková jako první v přesilovce prověřila golmanku Ranochouvou.
27:28 Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
26:57 Antalová to teď počapala jako Hašek za svých mladých let.
26:05 Matějková dobře zareagovala na špatně zahranou standartku Chodova.
25:09 Mechlové ve velké šanci skočil míček :/ je to holt neposlušná kulatá věcička.
23:28 Hra je jako na horské dráze.
21:08 Stůjová skončila na zemi a nedočkala se ani omluvy:/ Snad brzy naskočí zpátky do hry a bude brzy v pořádku.
20:48 Po zamotané rozehrávce Chodova se z toho zamotala i Býčková a padá na zadek.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny opět pro Želízkovou.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
18:01 Seemannové to dneska moc nelepí.
17:47 Po kombinaci Seemannové a Kopecké, Kopecká trefuje pouze dobře postavenou Trojánkovou.
15:49 Hermanová se obětuje do každého bloku!! to se cení.
14:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:2)
14:19 Po nepříjemné teči na brankovišti, Chodov odskakuje na rozdíl dvou branek.
13:58 Pan rozhodčí si Stůjovou s Frantíkovou pozval na kobereček.
13:27 Po rozehrávce na velkém brankovišti Beránková totálně nabombila TYČKU!!!
12:12 Břešťálová ve velké šanci trefila pouze golmanku.
12:03 Samostatný únik Jiráskové totálně uhasila sprintem Korbelářová S.
11:27 Hermanová odzbrojila Keprtovou.
10:12 Kopecká dostala lokťáka od Chudé, ale už zase běhá na hřišti jako laňka.
09:28 Korbelářévá R. si pochutnala na Štolbové.
09:11 Keprtová až přílíš důrazná na mantinelu.
08:26 Beránková poslala až přílíš dlouhý balón...
07:02 Stůjová si osedlala Frantíkovou jako Váňa svého hřebce.
06:20 Ranochová v brance tančí break dance.
04:52 Tatranky předvedly zajímavou rozehrávku, kterou zaskočily soupeřky, ale nebylo z toho velké ohrožení branky.
04:18 střelu Kopecké blokuje Suchá
03:20 Chodov ze začátku pouze na dvě pětky.
02:03 Lvice jsou zatím více aktivnější.
00:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:1)
00:50 Zapomenutá Prontekerová za obranou Tatranu, první střelou v utkání otevírá skóre.
00:01 Úvodní bule pro Tatran!!
00:00 Z technických důvodů zatím není možné sledovat video, pokusíme se ho, co nejříve zprovoznit.
00:00 Krásný večer, ze Střešovické stodoly u dohrávky 19. kola Extraligy žen. V dnešním zápase se utkájí dlouhodobé rivalky. Domácí tatranky PSN Tatran Střešovice vyzvou lvice z Jižního Města FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Tatran se zatím nachází na čtvrté příčce a na třetí Chodov ztrácí čtyři body. Do blížícího playoff zbývají domácím odehrát poslední dva zápasy, pro vybudování nejlepší pozice.