(Špírek)
  • 58 57:06
    Jind. Hradec

FbC Písek - FK Slovan J.Hradec 6:3
branky: 23. Pavel Šebelle, 26. Jakub Mikeš, 35. Tomáš Biskup, 39. Michal Cigánek, 50. Daniel Špírek, 58. Tomáš Biskup - 6. Jan Šimic, 15. Karel Matějka, 51. Michal Hřebíček; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Aleš Křepelka 23; po třetinách: 0:2, 4:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Během celého utkání jsme byli více na míčku a snažili se kontrolovat hru. Hradec nám to znepříjemňoval důraznou, ale férovou hrou. Dokázali jsme si vytvořit hodně gólových příležitostí, ale skvěle chytající brankář hostí nám bránil v jejich proměňování. Trpělivou hrou jsme utkání otočili a zvládli. Díky soupeři za kvalitní a férové utkání.
60:00 Komentář hostů Šmíd Jakub (Vedoucí): Zlepšení výkonu oproti minulému zápasu, bohužel příliš mnoho ztrát a špatná produktivita z naší strany dala konečný výsledek. Gratulujeme soupeři a doufáme v odvetu u nás.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:05 Jdeme do poslední minuty dnešního utkání!
57:21 Slovan v šesti
57:06 Timeout FK Slovan J.Hradec
57:06 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #12 Daniel Špírek (6:3)
57:06 Po další kombinaci dua Špírek-Biskup a timeoutu hostů jdeme do posledních minut dnešního utkání
50:01 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #19 Ondřej Stloukal (5:3)
50:01 Slovan bojuje dál a mění stav utkání na 5:3 pro domácí
49:15 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #41 Tomáš Biskup (5:2)
49:15 Písek nezahálí a Špíra zvyšuje brankový náskok
48:40 Písek oplácí střely hostů
48:03 Nádherný zákrok Vlasty Dvořáka při akci Hradce
45:56 Obrovská šance domácích, ale střela šla kousek nad brankovou konstrukci
43:19 Jindřichův Hradec se snaží srovnat stav utkání a vyvíjí na Písek poměrně velký tlak, domácí je však zatím nepouští ke koncovce
40:34 Domácí jdou do poslední třetiny s početní převahou, uvidíme, zda toho využijí
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
39:20 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
38:53 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #19 Pavel Šebelle (4:2)
38:53 Krásný gol Cigiho ke konci druhé třetiny
38:38 Písek do posledních minut vyvíjí velký tlak na bránu soupeřů
36:27 Písek zatím ovládá druhou třetinu a sází jednu střelu za druhou
34:14 GÓL FbC Písek! 3:2
34:14 Písek jde do vedení! Bisky protlačil míček za brankáře hostů a máme z toho gol
32:15 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
29:31 Obrovská šance hostů, kterou ale zachytil Vlastimil Dvořák
28:41 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #19 Pavel Šebelle.
28:41 Pavel Šebelle netrefil bránu při nájezdu a stav utkání zůstavává vyrovnaný
28:30 Špírek netrefil prázdnou bránu
27:28 Písek nepouští Jindříchův Hradec k míčku a kombinuje před bránou soupeřů
25:37 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:2)
25:37 Domácí jsou na koni a vyrovnávají stav utkání po akci Vojty Šandy a Jakuba Mikeše
24:19 Písek čerpá energii z vstřeleného golu a nechce nechat Hradec na míčku
22:14 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:2)
22:14 Krásný gol z rozehrávky před bránou předvedli domácí a snižují brankový rozdíl
22:11 Zatím to tam Písku ale nepadá
21:07 Jdeme do druhé třetiny dnešního utkání a domácí se snaží c to jde, aby snížili skore
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:00 Stav se nemění, Písek ale stále na míčku
17:52 Písek rozehrává před bránou soupeřů, uvídíme, co vymyslí
17:03 Hra má zatím velmi vysoké tempo
16:43 Písek se snaží vymyslet, jak se dostat do brány soupeřů, zatím ale bez úspěšné koncovky
14:48 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #6 Karel Matějka bez asistence (0:2)
14:48 Hradec využívá protiútoku a zvyšuje brankový náskok
13:27 Obránci Písku střílí co to jde, zatím ale bez golu
11:56 Oba týmy předvádějí velmi bojovnou hru a můžeme tak vidět velké množství soubojů
10:03 Domácí se přesunuli na útočnou polovinu
08:07 Písek se nadostává do většího počtu šancí, čehož využívá Hradec a Vlasta Dvořák má plné ruce práce
06:24 Písek se snaží vyrovnat stav utkání, zatím mu to ale hradecká obrana neumožňuje
05:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (0:1)
05:00 Jan Šimic si našel skulinku v bráně Vlasty Dvořáka a Jindřichův Hradec jde do vedení
02:25 Od prvních minut vidíme divácky atraktivní rychlý florbal
01:55 Krásný zákrok píseckého brankáře
01:28 Již ze začátku utkání můžeme vidět zrádné střely z obou stran
00:01 Vítáme vás u sledování dnešního utkání Jindřichova Hradce proti domácímu Písku a doufáme, že si zápas prostřednictvím onlinu užijete s námi