• 60 59:43
    8:11
    (Číž)

SK Domaslavice - Florbal Vsetín 8:11
branky: 12. David Beneš, 14. David Beneš, 17. Adam Langer, 18. Vojtěch Peřka, 29. David Beneš, 33. Vojtěch Peterek, 40. Vojtěch Peterek, 53. Adam Langer - 1. Tomáš Březík, 21. Filip Vaculík, 27. Robin Macek, 35. Robin Macek, 39. Tomáš Březík, 39. Filip Vichtora, 47. Tomáš Březík, 56. Robin Macek, 57. Lukáš Adámek, 58. Filip Vichtora, 60. Filip Vichtora; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Jakub Jirgl 15 - Lukáš Matocha 18; po třetinách: 4:1, 3:5, 1:5
60:00 Komentář domácích Fikoczek Petr (Vedoucí): Opět bez dalších dvou hráčů v sestavě, přesto minimálně remízový zápas. Přes všechny zajímavé události na ploše se ještě i s vysokým tlakem přenesete a usmějete, ale neuznaný nejhezčí a regulérní gól za smírného stavu totálně zacloumal emocemi a dál už to bylo jen o psychice a tom, kdy se vše zbortí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Anděl David (Trenér): I když se po většinu zápasu skóre pro nás neyvíjelo dobře, musiím pochválit tým za bojovnost, kterou prokázal a dokázal vývoj zápasu otočit. Děkiji soupeři a rozhodčím za dramatický zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:43 GÓL Florbal Vsetín! 8:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #93 René Číž (8:11)
58:12 SKD to ještě zkouší v 6 mužích...
58:02 Timeout SK Domaslavice
57:28 navazujícím rychlým gólem Vichtory odskakují hosté na dvou brankový rozdíl
57:27 GÓL Florbal Vsetín! 8:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #10 Robin Macek (8:10)
56:47 Adámek střelou pod horní tyč dostává hosty ze Vsetína do vedení a obrací tak na 9:8
56:46 GÓL Florbal Vsetín! 8:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #93 René Číž (8:9)
55:41 GÓL Florbal Vsetín! 8:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #4 Filip Vichtora (8:8)
55:41 Vsetín znova využívá signalizovaného vyloučení ve svůj prospěch a dostávají se k vyrovnávacímu gólu
54:30 hosté své zbraně ale ještě nezahazují a svými kombinacemi zatápí domácím pod kotlem s nadějí vyrovnat
52:41 GÓL SK Domaslavice! 8:7
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #27 Vojtěch Peterek (8:7)
52:41 a to si SKD vynahrazují, kdy opět duo Langer-Peterek úřadují
51:12 aktuálně se zaburácela celá hala Smilovic, kdy se vzbouřily emoce domácích po neuznaném gólu, údajně vysokou holí, kterou však viděl pouze a jen jeden z rozhodčích ....
49:00 SKD se snaži kombinaci proměnit v gól, zatím ale vše končí na Vsetínském golmanovi
47:28 Vyloučen hráč #24 Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
47:28 přesilovou hru si zahrají domácí...
46:10 GÓL Florbal Vsetín! 7:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #8 Jiří Vaculík (7:7)
46:10 Březík přesnou střelou vyrovnává
44:30 Vsetín dostal výhodu hráče v poli a má tak opět šanci k dorovnání stavu utkání
44:02 Vyloučen hráč #44 Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
41:01 a máme tady třetí třetinu utkání, kdy si nyní vzali počátek hracího času pod taktovku domácí
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:48 GÓL SK Domaslavice! 7:6
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (7:6)
39:48 a znova..... Langer - Peterek -> gól
38:57 GÓL Florbal Vsetín! 6:6
38:57 hosté na snížení rychle navazují dalším gólem a Vichtora tak vyrovnává stav utkání
38:16 GÓL Florbal Vsetín! 6:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #96 Lukáš Adámek (6:5)
38:16 Vsetín využívá přesilovou hru a snižuje na 5:6
37:05 Vyloučen hráč #56 Vojtěch Peřka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře
34:40 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #8 Jiří Vaculík (6:4)
34:40  Vaculík využil výhodu signalizovaného vyloučení a přihrávkou vyzval Macka, ten se trefuje a snižuje na 4:6
32:59 GÓL SK Domaslavice! 6:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek bez asistence (6:3)
32:59 delší pasáž hry bez přerušení ukončuje Peterek, kdy si vzal míček od soupeře a z levého křídla se přesně trefuje nad nohu hostujícího golmana a navyšuje tak skóre domácích
28:44 jen přece to vyšlo, Beneš se potřetí prosazuje, po přihrávce Peřky prostřeluje hostujícího golmana a dává tak domácím SKD opět odskok v rozdílu dvou gólů
28:43 GÓL SK Domaslavice! 5:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #55 David Beneš, asistoval #56 Vojtěch Peřka (5:3)
27:22 Vsetín špatně střídal a dal domácím výhodu muže v poli
27:21 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání
27:01 obdobnou šanci měl domácí Szmek, ale míček mu sjel, takže z toho nic nebylo
26:25 únik hostů 2 na 1 vzal Macek na sebe a úspěšně zakončuje k levé tyči nad nohu domácího golmana
26:24 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (4:3)
24:44 Vyloučen hráč #14 Filip Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
24:44 Vyloučen hráč #56 Vojtěch Peřka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
24:44 a máme tady hru ve čtytech na obě strany...
22:38 po nahrávce Langera měl Beneš blízko hattricku, bohužel střílí těsně vedle brány
20:31 druhá třetina zápasu začala obdobně, Vsetín se po rozehrání dostal k míčku a Vaculík přesně trefuje bránu domácích
20:30 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Filip Vaculík, asistoval #54 Tomáš Horák (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:56 hosté se nevzdávají a snaží se svými kombinacemi dostat zpět do hry, to však přerušuje siréna, ukončující první třetinu
17:10 domácí přebrali otěže zápasu a jsou nyní "na koni"
17:08 Peřka se uvolnil a přesně zamířil k pravé tyči nad nohu golmana a domácí tak odskakují na 3 gólový rozdíl
17:07 GÓL SK Domaslavice! 4:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #56 Vojtěch Peřka, asistoval #55 David Beneš (4:1)
16:15 GÓL SK Domaslavice! 3:1
16:15 a je to tady ! známá dvojka Langer-Peterek zaúřadovala a navyšují skóre utkání
15:39 hra se nyní více otevřela a přidala na tempu na obou stranách, stav utkání se však prozatím nemění
13:29 Beneš přesnou střelou pod horní tyč využívá přesilovou hru domácích dostává tak SKD do vedení
13:28 GÓL SK Domaslavice! 2:1
13:08 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zdržování hry
13:02 Jirgl výhozem vyzval Langera k samostatnému úniku na golmana, bohužel neproměnil
11:53 domácí rychle využívají přesilovou hru, kdy při rozehrávce úderu úspěšně zakončuje Beneš a vyrovnává tak stav utkání
11:52 GÓL SK Domaslavice! 1:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #55 David Beneš, asistoval #44 Filip Górny (1:1)
11:49 Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky
11:35 rychlé rozehrání úderu SKD gól nepřinesla, hoří na bloku hostující obrany
10:35 Langer zkusil pozornost hostujícího golmana, ten chytá
09:01 SKD zatím nedávají Vsetínu žádnou možnost v kombinaci a naopak se snaží i útočit
07:46 Čechal si dnes asi spletl pozici útočníka a dřevorubce zatím jen seká a seká
07:45 Vyloučen hráč #2 Jakub Čechal družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
07:35 Vsetín trestný úder neproměnil, končí na pevné obraně domácích
07:13 hra se kombinačně vyrovnává a aktuální dění se více méně odehrává na středu hřiště
05:21 SKD jsou kompletní a opět mohou vytvářet nátlak na srovnání stavu
03:45 hosté se snaží kombinovat, ale Jirgl chytá
03:21 po nečekaném seknutí jdou domácí do čtyř..
00:05 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (0:1)
00:05 hned po úvodu se hosté dostávají ke střele a přesně po zemi k tyči otevírají skóre utkání
00:01 Vítejte na dnešním utkání, kdy SK Domaslavice přivítali na domácí půdě Florbal Vsetín