• 59 58:30
    2
    Nikola BREJTROVÁ

TJ Jablonné nad Orlicí - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:4
branky: 9. Adéla Kosková, 47. Adéla Kosková - 16. Kateřina Svatoňová, 19. Markéta Pruchová, 23. Kristýna Štěpánová, 45. Kateřina Svatoňová; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Monika Rubešová 32 - Patricie Šedivá 11; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí M.Krýsla: Dnes výhra, ale hra od nás nebyla vúbec hezká. Musíme zapracovat více na produktivitě. Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Komentář trenéra domácích D. Bilockého: Možná to dnes nebyl pohledný florbal, ale holky dokázaly, že plní co mají. I v tak malém počtu můžeme hrát vyrovnaný zápas proti tak silnému týmu.
59:59 Střely po 3. třetině Jablonné: Rtyně- 6:12
58:38 První akce v přesilovce a nic.
58:30 Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
57:08 Mikysková vyráží míček, který jasně směřoval do brány.
54:25 Převažují teď drsné souboje u mantinelu.
51:33 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
48:40 Na hale to po pár krásných akcích Jablonného začíná žít. Fanoušci se nám probudili
47:15 Úplně stejná akce jako před chvilkou Koskové se teď povedla Vágnerové, která ovšem bránu netrefila.
46:26 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #96 Adéla Kosková, asistoval #16 Simona Jánešová (2:4)
46:26 Jablonné přešlo do útoku takovou rychlostí, že šla Kosková na bránu sama.
44:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (1:4)
44:16 Neskutečná střela Svatoňové. Všichni nevěřícně koukali, jak se něco takové dalo trefit a ještě k tomu do přímo do brány.
42:42 Slibné posunutí hry Jablonného na útočnou polovinu končí 3 metry za půlkou.
40:54 Hra je celkem pomalá. Je vidět, že je pátek večer.
39:59 Střely po 2. třetině Jablonné: Rtyně- 4:10
39:06 Minuta do konce a je to jako kolotoč před brankou domácích.
36:00 Rozehrávka Jablonného v obranném rohu končí tlakem Rtyně a míčkem v rukou Rubešové
31:10 Jablonné dneska nemá úplně štěstí. V tý bráně mohlo být už několik gólů. Holky už se tu i radovaly a ono ne. Golmanka to má pokaždé v ruce
28:50 Únik Vágnerové po mantinelu a celkem prudká střela, která ovšem končí v rukou Šedé
27:15 Velmi dobrá střela Jurenková bohužel končí v hráčce mezi ní a brankou.
22:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Jitka Romančáková (1:3)
21:45 Rtyně už zase tlačí v útočném pásmu. Míček končí za mantinelem.
19:59 Střely po 1. třetině Jablonné: Rtyně- 3:14
18:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Pruchová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:2)
18:31 Po podařené standartní situaci Rtyně se bude Jablonné snažit dotahovat ke konci 1. třetiny.
15:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
14:05 Právě je hra nahoru dolů. Hráčky tu běhají jako o život tam a zpět.
10:43 Standartní situace Jablonného.
08:23 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:0
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #96 Adéla Kosková, asistoval #14 Ivana Šilarová (1:0)
06:11 Dobré prohození si míčku do útočného pásma od Koskové.
05:00 Svatoňová sama před bránou a hrozí. Smrdělo to gólem.
03:33 Máme tu první pořádnou střelu od Rtyně, kterou golmanka chytá.
00:40 Hosté se hned po úvodním vhazování drží v útočném pásmu.