(Skřivánek)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:3
branky: 3. Martin Skřivánek, 27. Tom Ondrušek, 28. Daniel Eremiáš, 29. Ondřej Plíhal, 30. Marek Vávra, 31. Adam Balatka, 31. Daniel Maxa, 51. Radim Slunečko, 59. Adam Balatka - 34. Daniel Cabejšek, 43. Štěpán Švejda, 52. Štěpán Švejda; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Karel Hodík 19 - Petr Musil 33; po třetinách: 1:0, 6:1, 2:2
60:01 Komentáře trenérů:
60:00 Komentář trenéra hostů Boleslava Kytky: "Nervózní začátek utkání. O celkovém průběhu zápasu rozhodly 4 minuty ve druhé třetině. V první a třetí třetině herní projev ukázal, že můžeme hrát vyrovnaně s týmy z předních příček, ale musíme se vyvarovat hloupých chyb. Díky za utkání."
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Vstup byl logicky vlažnější, ale ve druhé třetině jsme slušně šlápli na plyn. Poslední část už byla trochu bramboračka s mnoha ztrátami, ale celkově jsme spokojeni."
59:59 Střely ve třetí třetině: Chodov 10 Vinohrady 10 Střely celkem v celém utkání Chodov 40 : Vinohrady 22
59:13 Úpravy na časomíře a zápas může pomalu pokračovat. Zbývá několik desítek vteřin.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:12 GÓL FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #29 Martin Skřivánek (9:3)
58:12 Adam Balatka se opět trefuje a stav je 9:3.
58:00 Třetí třetina se chýlí ke konci a hostím tak ubývá čas na korekci výsledku.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny a nejspíše i dnešního zápasu.
56:11 Zvyšuje se frekvence střídání.
55:04 SKV se teď častěji dostávají na balón a do šancí.
54:36 Na hřišti se přitvrdilo.
51:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #84 Ivan Pergler (8:3)
51:15 Vinohrady skórují a opět se o to postarali Štěpán Švejda a Ivan Pergler.
50:03 GÓL FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #95 Michal Podhráský (8:2)
48:00 Procházka teď prověřil domácího brankáře.
46:38 Michal Podhráský teď na středu nedosáhl na balón v gólové pozici.
42:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
42:58 Prosazuje se hostující hráč Štěpán Švejda. Stav utkání je 7:2
41:36 Na hřišti se objevuje další nováček Chodova, opět z řad juniorů, tentokrát Marek Šmíd.
40:00 Začala nám třetí třetina dnešního zápasu.
39:59 Střely ve druhé třetině: Chodov 18 Vinohrady 4
39:43 Hostující hráč Oliver Gold zlomil hůl.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:35 Děkujeme všem divákům, kteří dnes dorazili. Je vás 51!!!!!! DĚKUJEME <3
37:12 Hra se přeléva ze strany na stranu.
33:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Daniel Cabejšek, asistoval #18 Richard Kellenberger (7:1)
33:59 SKV se konečně dočkalo a vstřeluje první branku za záda Karla Hodíka. Autorem této branky je Daniel Cabejšek.
31:58 Ve hře se objevuje dalši nováček Chodova, tentokrát z řad juniorů, Matěj Netrefa.
30:36 GÓL FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (7:0)
30:36 Ze standardky zvyšuje už na 7:0 Daniel Maxa.
30:19 GÓL FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Adam Balatka z trestného střílení (6:0)
30:19 Po faulu hostů bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil nováček Adam Balatka.
29:55 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (5:0)
29:55 Marek Vávra napravil svoje předchozí zaváhání a tentokrát umístil balónek do branky.
28:45 GÓL FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Ondřej Plíhal, asistoval #93 David Horký (4:0)
28:45 Chodov ve druhé třetině zvýšil svojí produktivitu a Ondřej Plíhal skóruje už 4. gól do branky Vinohrad.
27:39 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (3:0)
27:39 V zápětí se trefuje domácí Daniel Eremiáš a stav utkání je již 3:0.
26:32 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:0)
26:32 Tom Ondrušek po skvělé příhrávce Tomáše Sýkory zakončuje do prázdné branky a zvyšuje na 2:0.
24:00 Marek Vávra teď v samostatném úniku trefuje pouze břevno Musilovy branky.
23:29 Pergler se teď předvedl kličkou na mantinelu a zakončoval z velmi slibné pozice na domácího Hodíka.
20:00 Začala nám druhá třetina dnešního zápasu.
19:59 Střely v první třetině: Chodov 12 Vinohrady 8
19:59 První vyrovnaná třetina končí za stavu 0:1 pro domácí.
19:47 Hostující Zbyněk Stuchlík se sám uvolnil a běžel sám na golmana domácích, bohužel pro Vinohrady neúspěšně.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43 Chodov tlačí ke konci první třetiny.
17:52 Daniel Cabejšek se naštěstí vrátil na hřiště, takže zranění nebude tak vážné.
16:56 První přesilovka domácích končí bez gólu.
14:56 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:56 Máme tu první vyloučení dnešního zápasu, a to na straně hostů.
12:37 Hostující Daniel Cabejšek se v bolestech svíjí na zemi.
09:42 Chodov se snaží hodně kombinovat v útočném pásmu, ale zatím bez větších šancí.
07:24 Hraje se zatím na obou polovinách hřiště.
06:24 Hostující Vinohrady jsou zatím velmi obětaví v blocích.
02:19 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:0)
02:19 A máme tu první gól zápasu. Střelcem je nováček Martin Skřivánek.
00:01 Buly vyhráli domácí.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu Poháru Českého Florbalu. Zápas právě odstartoval.