• 36 35:25
    4:4
    ()

Florbal Tachov - USK Akademik Cheb 4:4
branky: 15. Pavel Jendrichovský, 17. Pavel Vrkoč, 22. Pavel Jendrichovský, 36. Pavel Jendrichovský - 17. Damián Velek, 18. Lukáš Kesl, 21. Damián Velek, 34. Jakub Havránek; rozhodčí: Petr Kolář - Václav Martin Šimice; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Basl ? - Václav Hůda ?; po třetinách: 0:0, 3:3, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 12:9
35:25 GÓL Florbal Tachov! 4:4
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #9 Pavel Jendrichovský bez asistence (4:4)
33:35 GÓL USK Akademik Cheb! 3:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #12 Jakub Havránek, asistoval #15 Dominik Mach (3:4)
30:34 Vyloučen hráč #82 Jan Hudlický družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
24:00 Střely ve 2. části: 12:7
22:36 Vyloučen hráč #34 Martin Aust družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
21:05 GÓL Florbal Tachov! 3:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #9 Pavel Jendrichovský, asistoval #36 Pavel Vrkoč (3:3)
20:13 GÓL USK Akademik Cheb! 2:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Damián Velek, asistoval #55 Tomáš Dražo (2:3)
19:34 Vyloučen hráč #42 Pavel Šťástka družstva Florbal Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:06 GÓL USK Akademik Cheb! 2:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Lukáš Kesl bez asistence (2:2)
16:40 GÓL USK Akademik Cheb! 2:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Damián Velek, asistoval #34 Martin Aust (2:1)
16:01 GÓL Florbal Tachov! 2:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #36 Pavel Vrkoč, asistoval #20 Jan Jakub Roháč (2:0)
14:35 GÓL Florbal Tachov! 1:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #9 Pavel Jendrichovský, asistoval #12 Vojtěch Koliha (1:0)
12:00 Střely v 1. části: 9:5
10:50 Vyloučen hráč #15 Dominik Mach družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
10:50 Vyloučen hráč #15 Dominik Mach družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování
05:57 Vyloučen hráč #15 Dominik Mach družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení