3:12
    Lukáš LANK
    (Vejrosta)

K1 Florbal Židenice - FBŠ Hattrick Brno B 3:12
branky: 3. Vítězslav Štěpán, 22. Viktor Hladík, 38. Vítězslav Štěpán - 8. Martin Kříž, 10. Martin Kříž, 11. Matyáš Vejrosta, 16. Ondřej Slezák, 18. František Smejkal, 20. Vojtěch Spousta, 23. Ondřej Slezák, 29. Ondřej Slezák, 29. Ondřej Skoupý, 31. Ondřej Slezák, 42. Marek Konečný, 44. Lukáš Lank; rozhodčí: Jiří Chromek - David Lovas; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Jan Valíček ?; po třetinách: 1:3, 1:6, 1:3
43:31 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Lukáš Lank, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (3:12)
41:37 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Marek Konečný, asistoval #22 Ondřej Skoupý (3:11)
38:40 Timeout FBŠ Hattrick Brno B
37:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #95 Petr Svoboda (3:10)
30:25 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:10
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #71 Ondřej Pokorný (2:10)
28:48 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:9
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #22 Ondřej Skoupý, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (2:9)
28:23 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:8
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #24 Matěj Sedlář (2:8)
22:35 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:7
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #82 Vojtěch Novák (2:7)
21:43 Vyloučen hráč #71 Ondřej Pokorný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání
21:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Viktor Hladík, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (2:6)
19:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:6
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #9 Adam Šikula (1:6)
17:00 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:5
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #64 František Smejkal, asistoval #71 Ondřej Pokorný (1:5)
15:58 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #64 František Smejkal (1:4)
10:47 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #72 Matyáš Vejrosta, asistoval #22 Ondřej Skoupý (1:3)
09:27 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #63 Martin Kříž bez asistence (1:2)
07:52 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #63 Martin Kříž, asistoval #71 Ondřej Pokorný (1:1)
04:37 Vyloučen hráč #15 Václav Hnaníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
02:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #24 Jan König (1:0)