• 45 44:03
    11:2
    (Chlumská)

FBK Jičín POHODA TEAM B - FbC Skuteč 11:2
branky: 3. Pavlína Mikolášková, 4. Kateřina Rozsypalová, 4. Šárka Chlumská, 8. Pavlína Paličková, 14. Pavlína Mikolášková, 23. Pavlína Mikolášková, 23. Pavlína Paličková, 26. Pavlína Mikolášková, 29. Adéla Kmošková, 37. Pavlína Mikolášková, 45. Adéla Kmošková - 2. Nathalie Sodomková, 3. Marcela Kynclová; rozhodčí: Martin Doležal - Martin Svoboda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Ladislava Špíglová 18 - Pavla Jelínková 25; po třetinách: 5:2, 4:0, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:5
44:59 Konec zápasu, Jičín vítězí 11:2, děkujeme za pozornost.
44:03 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 11:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #18 Šárka Chlumská (11:2)
44:03 Jičínské hráčky přidávají další gól Kmošková po nahrávce Petrgálové.
42:15 Paličková nastřeluje brankářku a vzápětí se dostatla do šance Exnarová - stav zůstává stejný, tj. 10:2 pro Jičín.
41:40 Špíglová kryje další pokus hostující hráčky.
40:50 Petrgálová neměla seřízenou mušku a netrefila branku.
40:24 Pokus Chlumské se odrazil od brankové konstrukce do zámezí.
39:50 Pokus Rozsypalové chytá brankářka Skutče.
38:45 V další šanci Paličková po nahrávce Novotné netrefuje brankovou konstrukci.
36:13 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 10:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #6 Kateřina Rozsypalová (10:2)
36:13 Svou další šanci proměňuje Mikolášková, asistence Rozsypalová.
35:59 Rozsypalová vypíchla protihráčce míček, ale nezakončila dobře.
35:00 Dnešní utkání zde v hale sleduje 33 diváků.
34:15 Špíglová chytá další pokus hráček Skutče.
33:08 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #20 Nathalie Sodomková.
33:08 Hráčky Skutče dostaly výhodu trestného střílení, ale šanci Nathálie Sodomkové zlikvidovala Špíglová.
31:20 Do šance se dostala Mikolášková, ale bohužel neproměnila.
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
28:58 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 9:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #99 Pavlína Mikolášková (9:2)
28:58 Kmošková si vyměnila balónek s Mikoláškovou a přidává další branku Jičína.
27:55 Milfeitová nastřelila břevno jičínské brány.
27:15 Paličková v další šanci neuspěla.
26:40 Kmošková překonala brankářku, ale míček do brány nedostala.
25:41 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 8:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #12 Adéla Kmošková (8:2)
25:41 Mikolášková proměňuje další šanci a navyšuje skóre na 8:2 pro Jičín.
25:15 Droznová nastřeluje břevno.
23:50 Pokus Droznové kryje brankářka.
22:56 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 7:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #13 Pavlína Paličková z trestného střílení (7:2)
22:56 Po nedovoleném zákroku na Paličkovou je nařízeno trestné střílení pro Jičín - ta proměnuje a stav je 7:2 pro Jičín.
22:03 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 6:2
22:03 Další branku Jičína přidává Mikolášková.
21:50 Pokus Kmoškové se do branky nedostal.
20:10 Špíglová si připisuje další úspěšný zákrok.
19:05 Paličková v další šanci neproměňuje.
18:10 Nyní šance na obou stranách, obě brankářky zasáhly skvěle.
16:40 Pokus Novotné zablokovala hostujicí hráčka a hosté hraji v plném počtu - přesilová hra zůstala neproměněna.
15:00 Střely v 1. části: 14:8
14:45 Vyloučen hráč #21 Kateřina Kavalírová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka
14:45 Před koncem třetiny dochází k vyloučení hostující hráčky č. 21 Kavalírová - hra vysokou holí.
13:51 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 5:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #18 Šárka Chlumská (5:2)
13:51 Chlumská zachytila rozehrávku soupeřek a její střelu dorazila Mikolášková - stav 5:2 pro Jičín.
12:50 Závar před brankou Skutče, Paličková bohužel neproměňuje.
12:25 Špíglová chytá další střelu.
11:20 Exnarová v šanci, brankářka chytá.
08:50 Špíglová dobře zasáhla proti sřele Sodomkové.
08:10 Novotná v šanci, ale brankářka míček vyrazila.
07:08 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 4:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #13 Pavlína Paličková, asistoval #6 Kateřina Rozsypalová (4:2)
07:08 Po přihrávce Rozsypalové navyšuje vedení Jičína Paličková.
05:25 Hráčka č. 50 Sodomková Tereza utrpěla nepříjemné zranění ruky, ale zdá se, že bude v pořádku.
03:43 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 3:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #18 Šárka Chlumská, asistoval #63 Karolína Exnarová (3:2)
03:43 Chlumská obrací skóre ve prospěch Jičína, stav 3:2 pro Jičín.
03:14 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 2:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová, asistoval #99 Pavlína Mikolášková (2:2)
02:15 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Marcela Kynclová, asistoval #37 Andrea Sejkorová (1:2)
02:07 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 1:1
01:24 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková, asistoval #11 Adéla Ficková (0:1)
01:24 Skuteč se ujímá vedení - gól dává Sodomková po nahrávce Fickové.
00:55 Rozsypalová vystřelila, ale brankářka kryje.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi Jičínem a Skutčí.