(Krejčí Vávrová)
  • 45 44:04
    Kobylisy

Prague Tigers B - Viking TJ Kobylisy 4:1
branky: 11. Lucie Strašíková, 21. Lucie Köhlerová, 24. Kateřina Čambalová, 45. Kamila Podraská - 36. Tereza Havlíčková; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Pilšáková ? - Tereza Deverová ?, Kateřina Maxová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1
44:47 GÓL Prague Tigers B! 4:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #27 Kamila Podraská, asistoval #10 Gabriela Krejčí Vávrová (4:1)
44:10 Kobylisy to zkouží bez golmana, teď a nebo nikdy
44:04 Timeout Viking TJ Kobylisy
43:05 Infarktové situace před brankou Tigers
41:00 Výborná Maxová!
40:40 sledujeme stále napínavé utkání, oba týmy jsou hladové po dalších gólech, brankářky mají co dělat
35:50 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #47 Tereza Havlíčková, asistoval #13 Aneta Bártová (3:1)
35:50 GOOOOOOOOL!! Neskutečné! Nádhernou kličkou se Panenková dostala přes Pilšákovou a zakončila do odkryté sítě
35:27 Vyloučen hráč #10 Klára Neužilová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
34:20 Vondráčková se z pozice beka dostala do útoku a snažila se přechytračit Pilšákovou
32:00 Hráčky ve žlutých dresech spálily svou šanci 3 na 1
30:14 Hezký únik Kašparové ve vlastním oslabení
29:59 V úvodní části své přesilové hry vyslaly Tigers dvě střely na kobyliskou svatyni, skore zůstává 3:0
29:22 Vyloučen hráč #17 Barbora Dvořáková družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
26:15 Golmanka Tigers dnes podává velmi slušný výkon
23:50 Kobylisy nepolevují a ženou se do útočného pásma
23:10 GÓL Prague Tigers B! 3:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #26 Kateřina Čambalová, asistoval #83 Irena Skalová (3:0)
23:10 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Kateřina Maxová družstva Viking TJ Kobylisy
20:45 GÓL Prague Tigers B! 2:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #55 Lucie Köhlerová, asistoval #8 Katka Dittmayerová (2:0)
20:45 Střelou z půlky zajišťuje Köhlerová hráčkám v bílém dvoubrankový náskok
20:00 Tempo i souboje se přiostřují!
18:45 Chybu Kobylis hasí v bráně fantastická Tereza Krmelová
14:58 V závěru třetiny ještě nebezpečná kombinace Kobylis, bohužel ale beze změny skore
13:20 Müllerová se rve u mantinelu jako o život
10:31 GÓL Prague Tigers B! 1:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #25 Lucie Strašíková, asistoval #23 Anna Horáková (1:0)
10:31 Střelou nad nohu Krmelové posílá Strašíková Tigers do vedení
08:35 Sledujeme zatím vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách
07:15 Odvodyová v pěkné střelecké šanci, golmanka Tigers ale se štěstím čape
03:30 Monster save v podání Krmelové!! Tigers se chytají za hlavu
01:10 V úvodu utkání Kobylisy na balonku, brankářka Tigers si připisuje první zákrok