1

2

3.

Fbk Koleje Slovan - Blue Horses Stochov B 4:5pn
branky: 2. Lukáš Hrabák, 17. Michal Benák, 19. Michal Benák, 26. Milan Trnka - 2. Petr Krištof, 8. Zdeněk Husák, 21. Tomáš Ibl, 27. Tomáš Dlouhý, N Petr Krištof; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jaroslav Plecitý ? - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #11 Lukáš Hrabák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #98 Petr Krištof a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #12 Milan Trnka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #7 Tomáš Dlouhý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč #94 Ondřej Franěk , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
27:33 Vyloučen hráč #7 Tomáš Dlouhý družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:59 GÓL Blue Horses Stochov B! 4:4
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #7 Tomáš Dlouhý, asistoval #66 Lukáš Műller (4:4)
26:38 Vyloučen hráč #13 Michal Benák družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za sekání
25:38 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 4:3
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #12 Milan Trnka, asistoval #13 Michal Benák (4:3)
22:00 Vyloučen hráč #32 Matěj Kovárník družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za blokování florbalky
20:08 GÓL Blue Horses Stochov B! 3:3
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #8 Tomáš Ibl, asistoval #14 Petr Hejda (3:3)
18:58 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 3:2
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #13 Michal Benák, asistoval #23 Martin Winter (3:2)
16:01 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 2:2
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #13 Michal Benák bez asistence (2:2)
14:01 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kostelník družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za sekání
07:24 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #9 Stanislav Bořek (1:2)
01:23 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:1
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #98 Petr Krištof, asistoval #17 Stanislav Lepič (1:1)
01:00 GÓL Fbk Koleje Slovan ! 1:0
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil #11 Lukáš Hrabák, asistoval #25 Richard Günzl (1:0)