• 36 35:20
    2
    Jakub ŠÍMA

AIK Steel Kladno C - Panthers Praha E 8:4
branky: 5. Jakub Šíma, 18. Jaroslav Chalupný, 20. Jaroslav Chalupný, 21. Ondřej Šíma, 24. Jakub Šíma, 27. David Schneider, 34. Jaroslav Chalupný, 36. Jakub Šíma - 6. Michael Rudolf, 14. Patrik Míka, 16. Matěj Špalek, 18. Vojtěch Marek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 1:1, 4:3, 3:0
35:59 Šímova důvěra v obranu svého týmu spravná a hráčům Kladna bude dnes po 6 bodech pivo určitě chutnat. Co takhle jeden kousek za každý týmový bod? Nazdraví!! Od klávesnice Vás zdraví Márty z TJ Kyje.
35:20 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:20 Problémy s usazením vyloučeného hráče, sám hráč uklidňuje důvěrou ve svou obranu se slovy, že už si stejně neyahraje. Uvidíme jestli je jeho důvěra oprávněná.
35:09 GÓL AIK Steel Kladno C! 8:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #93 Ondřej Šíma (8:4)
35:09 Rychlý protiútok a utkání je již pravděpodobně rozhodnuto.
34:31 Oddechový čas pomohl a hosté stupňují svůj tlak. Bohužel to zatím ke snížení skóre nevede.
33:29 GÓL AIK Steel Kladno C! 7:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #15 David Schneider (7:4)
33:29 Hosté si berou time-out, ale hluchové mikrofony bohužel nefungují, takže závěrečnou taktiku Vám neprozradím a nechám se spolu s Vámi překvapit.
33:29 Domácí drama nepřipouští a po situaci dva na nikoho a více nahrávkách než umím spočítat zakončují za bezmocného golmana.
31:54 Přesilovka skončila, ale na hřišti to moc poznat není. Hráči Kladna stále kombinují na půlce soupeře.
30:45 Rychlý přechod po vyhození Panthers a nebezpečné zakončení skvěle likviduje hostující golman.
30:22 Kladno drží balonek na půlce soupeře, ale do větší šance se zatím nedostalo.
29:00 Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha E na 2 minuty za sekání
29:00 Menší komlikace dramatu v podobě vyloučení hostujícího hráče.
28:30 Hraje se nahoru dolu a šance střídá šanci, Mmomentálně mají lehce navrh hostující hráčí Panthers a uvidíme jestli svúj tlak využijí k dramatizaci utkání.
26:54 GÓL AIK Steel Kladno C! 6:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (6:4)
26:54 Krasné pěkné odpoledne čtenářům, právě jsme i komentářem vstoupili do rozhodující třetiny velmi dramatického utkání a to gólem domácího týmu.
23:54 GÓL AIK Steel Kladno C! 5:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (5:4)
21:09 Vyloučen hráč #84 Martin Bajer družstva Panthers Praha E na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:48 GÓL AIK Steel Kladno C! 4:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #93 Ondřej Šíma, asistoval #71 Jakub Šíma (4:4)
19:15 GÓL AIK Steel Kladno C! 3:4
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (3:4)
17:16 GÓL Panthers Praha E! 2:4
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #25 Petr Škoda (2:4)
17:02 GÓL AIK Steel Kladno C! 2:3
15:25 GÓL Panthers Praha E! 1:3
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #25 Petr Škoda (1:3)
15:12 Vyloučen hráč #24 Pavel Smolka družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za hra bez florbalky
13:20 GÓL Panthers Praha E! 1:2
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #25 Petr Škoda (1:2)
05:51 GÓL Panthers Praha E! 1:1
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #25 Petr Škoda (1:1)
04:50 GÓL AIK Steel Kladno C! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma bez asistence (1:0)
01:24 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání