0

3.

TV utkání 26. 09. 2024 OST vs. VIT

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Floorball Club FALCON 6:5pn
branky: 1. Tobiáš Uhřík, 24. Michal Mašek, 25. Tomáš Fodor, 28. Tobiáš Uhřík, 44. Tobiáš Uhřík, N Tomáš Fodor - 4. Hynek Uvíra, 6. Tomáš Kuběna, 13. Štěpán Popelka, 16. Tomáš Kuběna, 45. Ondřej Bouma; rozhodčí: Matouš Bešta - Daniel Dolák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Michal Eisner ? - Jan Šamša ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #4 Šimon Bulvas , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #7 Štěpán Zavoral , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #10 Tomáš Fodor a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #39 Hynek Uvíra , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:01 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #14 Martin Mráček (5:5)
43:43 Timeout Floorball Club FALCON
43:18 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (5:4)
27:38 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (4:4)
26:26 Vyloučen hráč #60 Jan Steinbauer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
24:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #6 Jakub Tošnar (3:4)
23:19 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:4)
15:33 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #22 Štěpán Popelka (1:4)
12:11 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #22 Štěpán Popelka, asistoval #39 Hynek Uvíra (1:3)
07:12 Vyloučen hráč #69 Jan Müller družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:49 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #39 Hynek Uvíra (1:2)
04:25 Vyloučen hráč #69 Jan Müller družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
03:04 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #22 Štěpán Popelka (1:1)
00:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (1:0)