30
  • 30 29:25
    Bílina

BK REAL ROUDNICE n/L - PRO - AKTIV Bílina 4:2
branky: 15. Filip Bártek, 17. Filip Bártek, 26. Filip Bártek, 29. Filip Bártek - 3. Dorian Bešťák, 28. Jiří Mikloš; rozhodčí: Jakub Lukeš - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Dominik Iser ? - Miroslav Matějovský ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:1
30:00 Ukončení 3. části
29:59 A máme tu konec utkání. Výhru si připisuje domácí tým.
29:25 Timeout PRO - AKTIV Bílina
28:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #9 Jan Racek (4:2)
28:07 Zato Bártek dnes vyloženě září. Zaznamenal již čtvrtou branku.
27:21 Schneider krásně našel Racka a ten opět minul. To snad už neni možný.
27:06 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 3:2
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #26 Jiří Mikloš, asistoval #1 Miroslav Matějovský (3:2)
27:06 A je to zase jen o gól.
26:45 Racek právě netrefil netrefil prázdnou branku.
25:11 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #11 Matěj Kára (3:1)
25:11 A máme tu hatrrick! Bártek právě potřetí rozvlnil síť hostující branky.
21:48 Ráca to jsou góly. Racek neproměnil samostatný únik.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:45 Neskutečné zákroky dnes předvádí Kučin.
17:59 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Vosáhlo družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
17:59 Roudnice si vyzkouší oslabení. Po decentní sekeře si jde odpočinout Vosáhlo.
16:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:1
16:03 Bártek je dneska při chuti. Po krásné nahrávce od Racka (tomu nepochybně jen sjela) zavěsil.
14:34 A znovu Bártek vyslal střelu. Tentokrá už byla méně přesná.
14:24 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
14:24 A ž je tam. Po skvělém uvolnění a střele nedal Bártek gólmanovy šanci.
13:45 Pinaj dnes vydatně ostřeluje branku hostů, ale štěstíčku mu zatím nepřeje.
12:34 Kučin v bráně kouzlý a jen díky němu je to pouze o gól.
12:23 A zase znovu. Ráca ty tvoje kličky do hráče jsou ŠÍLENÝÝ!!
11:23 Racek zkouší kličkovat, ale zamotal znovu spíš jen sebe.
11:00 Ráca to jsou góly. Racek neproměnil svůj samostatný únik.
10:34 Kára působí na hřišti dojmem jako když včerejší večer strávil ve společnosti dobrého alkoholu.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:23 Pilnaj opět vyslal jadernou střelu a zase nic.
08:12 Rozhodčí právě vyloženě odpustil Bártkovy trest poté co soupeři málem rozpůlil jeho nástroj.
06:59 A znovu tutovka domácích. OVšem golman je stále proti aby si Roudnice otevřela svůj střelecký účet.
06:23 Nadějná standartka skončila jen střelou do bloku.
06:02 Skvělý zákrok Kučina. Podržel svůj tým.
05:34 Pilnaj vyzkoušl přímou střelu z rozehrávky. Golman pozorný a bez problémů chytá.
03:55 Bártek právě tělem poslal protihráče na kafe do Lidlu.
02:06 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 0:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #2 Dorian Bešťák bez asistence (0:1)
02:06 Hosté se ujímají vedení. Nenápadná střela propadla až z záda strášce Roudnické svatyně.
01:02 Jedovatou střelu vyslal Schneider, ale těsně minul.
00:40 Racek ve svělé příležitosti trefil jen golmana.
00:01 A máme tu úvodní buly zápasu. Balonu se zmocnili hosté.