• 34 33:11
    3:1
    ()

TJ Sokol Dobříš C - F.C. Vorms Praha 3:1
branky: 8. Jiří Šebek, 29. Maxim Šteiner, 34. Maxim Šteiner - 20. Radka Sýkorová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Martin Pavlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Christian-Marcel Kušnirák ? - Ondřej Svoboda ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0
33:11 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #22 Maxim Šteiner bez asistence (3:1)
33:00 Poslední 3 minuty nervů.
29:57 Timeout TJ Sokol Dobříš C
28:22 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #22 Maxim Šteiner, asistoval #13 Michael Šiška (2:1)
28:22 Chvíli jsem si myslel, že jsem si dneska spletl sporty a jsem opravdu na vybíjené, jelikož asi 6 střel skončilo zblokovaných, ale pak tohle prokletí Max prolomil a trefil pravou část horní branky.
23:43 Jakub Dragoun nádherně našel Maxe Šteinera, který bohužel přestřeluje poodkrytou branku.
22:01 David Šiška krásnou střelou trefuje bohužel břevno.
21:18 Vyloučen hráč #14 Petr Háse družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
20:02 Martin Podhorecký také dorážel pěkně, ale bohužel střela skončila na tyči.
19:39 GÓL F.C. Vorms Praha! 1:1
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #9 Radka Sýkorová, asistoval #5 Tomáš Kumhera (1:1)
19:39 Hezká kombinace dobříšských útočníků, ale bohužel platí pravidlo: Nedáš, dostaneš.
14:09 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Fiala družstva TJ Sokol Dobříš C na 2 minuty za špatné střídání
10:15 Max zkoušel super G slalom, ale skončil na 4.brance/protihráči. Jo Ledecká z tebe nebude, Maxi.
09:10 Michal Šiška vybíjí střelou dalšího protihráče. Asi se díval včera na film Metráček.
07:17 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #63 Jiří Šebek, asistoval #13 Michael Šiška (1:0)
07:17 Jirka Šebek pohotově zakončil dorážkou po střele Michala Šišky. Válec se pomalu rozjíždí.