• 25 24:33
    2
    Filip HLAVÁČ

TJ Tlučná - SK Jiskra Domažlice 5:3
branky: 5. Jakub Čermák, 8. Matěj Kmoch, 11. Jakub Kolman, 19. Matouš Kunst, 23. Jakub Čermák - 10. Jan Zíka, 17. Karel Hrabík, 23. Dominik Jaroslav Kocour; rozhodčí: Patrik Hrubý - Jakub Iha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Renáta Fischerová ? - Vojtěch Fait ?; po třetinách: 3:1, 2:2
26:00 Střely ve 2. části: 4:10
26:00 Ukončení 2. části
25:49 Závěr zápasu už si Tlučná pohlídá. Gratulujeme a děkujeme za zápas!
24:33 Vyloučen hráč #6 Filip Hlaváč družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání
24:00 Tlučná na chvíli ukořistila míček, ke střele do prázdné brány se ale nedostala. Následovala další pěkná střela ze středu hřiště, Fischerová opět připravená.
23:00 Domažlice to zkouší v šesti hráčích v poli.
22:54 Timeout SK Jiskra Domažlice
22:54 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #21 Dominik Jaroslav Kocour, asistoval #5 Ondřej Huml (5:3)
22:20 Následovala několikaminutová pasáž, kde jsme viděli zákroky na hraně pravidel. Výsledkem jsou góly na obou stranách.
22:10 GÓL TJ Tlučná! 5:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #8 Jakub Čermák, asistoval #37 Vojtěch Roud (5:2)
19:47 Vyloučen hráč #15 Robin Süč družstva TJ Tlučná na 2 minuty za nesportovní chování
18:14 GÓL TJ Tlučná! 4:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Matouš Kunst z trestného střílení (4:2)
17:50 Fischerová likviduje další povedenou střelu Hlaváče od mantinelu. Střely z dálky, na které celou dobu vidí, pro ni nejsou žádný problém.
16:46 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík, asistoval #20 Jan Zíka (3:2)
16:46 Hrabík využil perfektní přihrávky středem hřiště, proběhl mezi obranou Tlučné a ještě zlihl blafákem překonat gólmanku. Domažlice dotahují.
14:30 Během minuty zápasu se nejdříve o individuální průnik pokusil něúspěšně Hrabík, poté Roud neprostřeli zeď po chybě Domažlic a následně Zíka minul branku z rychlé protiakce.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 3:13
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Divácky velmi zábavná první polovina. Oba týmy hrají s nasazením a každou akci se snaží zakončit. Vidíme jak individuální šance tak týmové kombinace.
12:00 Zíka se dostal v předbrankovém prostoru ke dvěma dorážkám, opět skvělá Fischerová všechno kryje.
11:20 Další nebezpečnou střelu od mantinelu Fischerová vyráží nohou.
10:35 GÓL TJ Tlučná! 3:1
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #7 Jakub Kolman, asistoval #3 Matyáš Kužel (3:1)
10:35 Tlučná rychle odpovídá. Bomba Kolmana z dálky cinkla o břevno a skončila v bráně!
09:34 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Zíka, asistoval #9 Karel Hrabík (2:1)
09:34 Jednoduchá akce Domažlic. Hlaváč poslal prudkou přihrávku po mantinelu, Hrabík ji v rohu zpracoval a volnému Zíkovi přihrál do předbrankového prostoru, který jednoduše zavěsil.
08:00 Tlučná se naopak od mantinelů umí odlepit a poté se prosadit ze středu hřiště.
07:56 GÓL TJ Tlučná! 2:0
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #35 Matěj Kmoch, asistoval #15 Robin Süč (2:0)
07:00 Domažlice pronikají na útočnou polovinu podél mantinelů, do střelecké šance je obrana Tlučné nepustí.
05:44 Fischerová teď zachránila Tlučnou a zlikvidovala individuální průnik Hrabíka. Břilbou vychytala jeho prudkou střelu. Skvělý zákrok.
04:06 GÓL TJ Tlučná! 1:0
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #8 Jakub Čermák, asistoval #3 Matyáš Kužel (1:0)
04:06 Krásná spolupráce a bojovnost dua Čermák - Kužel. Přihrávající naservíroval přihrávku před odkrytou bránu.
03:50 Kužel se dokonce ve svém oslabení propracoval ke střele a dorážce. Fait připraven.
03:00 Tlučná své oslabení svěle brání. Domažlice nemohou v klidu rozehrát.
02:19 Vyloučen hráč #20 Jan Vojáček družstva TJ Tlučná na 2 minuty za vysoká florbalka
01:00 Domažlický Denis Hlaváč se dostal již ke dvoum střelám od mantinelu. Gólmanka připravena.
00:01 Dámy a pánové, vítejte u zápasu. Očekáváme bojovný výkon na obou stranách.