4:5
    Vojtěch RUSIN
    (Nezval)

Panthers Praha - SOKOLI Pardubice 4:5
branky: 9. Lukáš Vejlupek, 18. Jan Martinek, 42. Josef Nový, 55. Jaroslav Petrák - 9. František Kadavý, 14. František Kadavý, 37. Matouš Sákra, 44. Matouš Sákra, 59. Vojtěch Rusin; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 16 - Matěj Denemark 25; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér): Dneska to bylo na obou stranách o tom, kdo nepromění více šancí.  Bohužel to padlo na nás a nebereme ani bod. Asi jsme si minimální bodík zasložili, ale na tlak a počet šancí se nevyhrává. nDěkujem soupeřům za napínavé utkání a divákům za podporu až do samého závěru.
60:00 Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér): Dneska obrovsky cenná výhra, která byla o týmovém přístupu a nasazení po celé utkání. Soupeř byl dovednostmi i kvalitou řešení situací lepší, my jsme ale dokázali hrát dobře do obrany a závěr utkání pak ustát jak herně, tak mentálně a nenechali jsme se rozhodit vůbec ničím, toho si velmi cením. Byl to kvalitní juniorský florbal s přehlídkou neproměněných šancí a dominancí obou golmanů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
58:42 Domácí jsou v šesti.
58:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #21 Jan Nezval (4:5)
58:18 V posledních dvou minutách se Pardubicím podařilo skórovat a jsou ve vedení.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty utkání.
54:09 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (4:4)
54:09 Nádherné sólo Petráka a skóre je vyrovnáno.
53:58 Panthers se tlačí za vyrovnáním, hosté zatím odolávají.
47:15 Hosté místo prázdné brány trefili pouze tyč.
43:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #90 Jan Stuchlík (3:4)
42:07 Fanoušci se brobudili a ženou svůj tým dopředu.
41:20 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #64 Michael Petráň (3:3)
41:20 Nový se prosazuje střelou do brány.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:58 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
36:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #74 Matyáš Mík (2:3)
36:39 Ulrych nezachytil střelu a Pardubice jsou ve vedení.
34:10 Domácí nevyužili přesilové hry.
31:59 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
27:02 Martinek to chtěl hrát do kuchyně, poslední tři přihrávky už byly navíc.
23:08 Vejlupek ze vzduchu vyzkoušel golmana.
20:17 Ďurina hned po buly trefuje tyčku.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
17:32 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #87 David Pech (2:2)
17:32 Martinek nachytal golmana na švestkách a srovnává.
13:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #82 Michael Smola (1:2)
13:00 Kadavý se prosazuje po dorážce v brankovišti.
08:27 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1)
08:27 Domácí bleskově srovnávají odrazem o tyčku.
08:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #80 Matěj Denemark (0:1)
08:05 Po dlouhém výhozu golmana se hosté dostávají do vedení.
07:03 Pardubice v tlaku
05:00 Hra je vyrovnaná. Ani jeden tým se nedostává do zakončení.
02:30 Ulrych si připisuje první zákrok.
01:00 Hosté mají více ze hry.