Jakub KLOZA
  • 45 44:29
    Petrovice

SK Domaslavice - Z.F.K. Petrovice B 5:5
branky: 3. Adam Langer, 3. Vojtěch Peterek, 13. Vojtěch Peterek, 28. Milan Majak, 37. Štěpán Nytra - 18. Marek Cihelka, 21. Marcel Lázók, 29. Martin Schulhauser, 34. Marek Cihelka, 38. Jiří Mareš; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Martin Janík -5; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:2
44:29 Timeout Z.F.K. Petrovice B
44:29 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
37:58 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (5:5)
36:39 GÓL SK Domaslavice! 5:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Štěpán Nytra, asistoval #55 Milan Majak (5:4)
34:36 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
33:36 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (4:4)
28:23 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (4:3)
27:35 GÓL SK Domaslavice! 4:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #55 Milan Majak, asistoval #91 Štěpán Nytra (4:2)
26:31 Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
20:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #33 Marek Cihelka (3:2)
17:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
12:25 GÓL SK Domaslavice! 3:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #83 Martin Chmiel (3:0)
11:26 Vyloučen hráč #99 Petr Pryszcz družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
02:59 GÓL SK Domaslavice! 2:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (2:0)
02:10 GÓL SK Domaslavice! 1:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #27 Vojtěch Peterek (1:0)