• 45 44:45
    11:7
    (Lázók)

Z.F.K. Petrovice B - FBC Letka B Toman Finance Group 11:7
branky: 10. Ondřej Firda, 10. Roman Ochodek, 15. Martin Szweda, 16. Jiří Mareš, 19. Karel Šamonil, 30. Vítězslav Růžička, 33. Martin Schulhauser, 33. Vítězslav Růžička, 36. Martin Schulhauser, 37. Martin Schulhauser, 45. Roman Ochodek - 10. Jan Mrázek, 17. Lukáš Kuruc, 18. Petr Pavlík, 18. Pavel Janáček, 36. Jan Mrázek, 37. Lukáš Kuruc, 42. Lukáš Kuruc; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška -7 - Martin Hrabáček ?; po třetinách: 3:1, 3:3, 5:3
44:45 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 11:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #77 Marcel Lázók (11:7)
41:46 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 10:7
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #9 Lukáš Kuruc, asistoval #54 Pavel Holuscha (10:7)
36:58 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #77 Marcel Lázók (10:6)
36:27 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 9:6
35:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Ondřej Firda (9:5)
35:29 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 8:5
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #8 Tomáš Lokša (8:5)
33:26 Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
32:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (8:4)
32:09 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:4
29:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #77 Marcel Lázók (6:4)
24:36 Vyloučen hráč #7 Pavel Janáček družstva FBC Letka B Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
18:07 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #86 Vítězslav Růžička (5:4)
17:32 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #7 Pavel Janáček, asistoval #99 Jan Mrázek (4:4)
17:00 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 4:3
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #90 Petr Pavlík bez asistence (4:3)
16:46 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 4:2
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #9 Lukáš Kuruc, asistoval #90 Petr Pavlík (4:2)
15:45 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #98 Martin Szweda (4:1)
14:01 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #98 Martin Szweda, asistoval #88 Daniel Olšák (3:1)
09:54 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #54 Pavel Holuscha (2:1)
09:45 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #15 Ondřej Firda (2:0)
09:33 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda, asistoval #44 Martin Schulhauser (1:0)