11:3
    Lukáš LACO
    ()

FbC Hradec Králové B - HAGA Pardubice 11:3
branky: 5. Lukáš Klouček, 7. Michal Martinek, 15. Daniel Elicer, 19. Lukáš Klouček, 30. Michael Kořínek, 31. Jan Schejbal, 33. Lukáš Klouček, 34. Tomáš Pokorný, 35. Lukáš Klouček, 42. David Štaier, 42. Daniel Kraus - 15. Lukáš Samek, 41. Martin Puchýř, 45. Lukáš Laco; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 3 + David Šimeček 4:2 + Lukáš Mach 4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Šimeček 16, Filip Školník 0 - Michal Vraný 22; po třetinách: 3:1, 2:0, 6:2
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Koncentrovaný výkon od nás od začátku zápasu. Aktivní hrou jsme soupeře přehrávali. Děkuji hráčům a soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 12:7
44:59 GÓL HAGA Pardubice! 11:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco z trestného střílení (11:3)
44:59 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové B
44:59 Vyloučen hráč #39 David Šimeček družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za hrubost
44:59 Vyloučen hráč #5 Lukáš Mach družstva HAGA Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
44:59 Šimec pohasil situaci, trefil balón, sudí chce vylučovat
44:45 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
41:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 11:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #81 Michal Martinek (11:2)
41:22 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #4 Daniel Elicer (10:2)
40:20 GÓL HAGA Pardubice! 9:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #18 Zbyněk Hejhal (9:2)
40:20 Hradec nezachytil drouho přihrávku
34:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #4 Daniel Elicer (9:1)
33:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #11 Michael Kořínek (8:1)
33:02 Čubajs pocem kam deš
32:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #7 Dominik Jarka (7:1)
32:23 Štaier fatál na posledním
30:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #81 Michal Martinek (6:1)
30:19 Omyl Poky to zvládl, dobelhal se na střídačku
30:19 Poky na zemi, vypadá to, že se nezvedne
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:59 Šimec podržel tým v druhý třetině
29:07 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Michael Kořínek, asistoval #15 Jakub Vít (5:1)
25:42 Spousta tvdrých soubojů
22:32 Haga nehraje úplně florbal, ale hokej dobrej
21:30 Vyloučen hráč #18 Zbyněk Hejhal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
19:51 Samek stále hraje hokej
19:51 Čubírka svým pádem na stolek ukončil ranní pohodu pořadatelské služby
18:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:1
15:00 Střely v 1. části: 11:8
14:49 Haga odevzdává
14:32 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #5 Lukáš Mach (3:1)
14:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #4 Daniel Elicer, asistoval #80 Lukáš Klouček (3:0)
13:22 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
13:22 A jde se čtyři na čtyři
13:22 Hráči Hradce se sebou hazí jak ryby na souši, Nejdříve Elicer následně Klouček, faul na Kloučka je odměněn dvojkou
11:52 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
07:35 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
07:22 Šimeček hasí situaci se svým výběhem a úspěšným od kopem na zdař Bůh
06:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #46 Daniel Kraus (2:0)
04:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
04:02 Hra je nahoru dolu, Hradec úspěšnější
00:25 Hradec tlačí už od úvodního hvizdu