• 38 37:54
    0:19
    (Vachek)

FBC TJ Draci Lanškroun - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 0:19
branky: 2. Petr Janíček, 3. Petr Janíček, 4. Stanislav Karban, 11. Matouš Vágner, 12. Michal Krejcar, 14. Rudolf Suk, 20. Vojtěch Marel, 23. Michael Havran, 23. Michael Havran, 24. Jakub Frýzl, 25. Matouš Vágner, 27. Matouš Vágner, 28. Jakub Frýzl, 28. Rudolf Suk, 37. Matyáš Baudisch, 37. Petr Janíček, 37. Petr Janíček, 37. Rudolf Suk, 38. Vojtěch Marel; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:1 + Stanislav Karban 4 + TT; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 24 - Lukáš Rejl 16; po třetinách: 0:6, 0:8, 0:5
45:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Zápas v tréninkovém tempu. Jsem rád, že jsme ukázali hlad po gólech a nasypali soupeři, co se do něho vešlo. Díky za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:14
37:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Vojtěch Marel, asistoval #9 Václav Vachek (0:19)
37:16 Vyloučen hráč #97 Ondřej Balcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:18
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk z trestného střílení (0:18)
36:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:17
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (0:17)
36:30 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:16
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #12 Jakub Frýzl (0:16)
36:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:15
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #24 Matyáš Baudisch, asistoval #98 Matouš Vágner (0:15)
30:00 Střely ve 2. části: 6:16
27:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #89 Josef Šimek (0:14)
27:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:13
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #13 Rudolf Suk (0:13)
26:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:12
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #77 Michael Havran (0:12)
24:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #81 Josef Němec (0:11)
23:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:10
22:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #31 Michal Krejcar (0:9)
22:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #13 Rudolf Suk (0:8)
22:51 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B do konce utkání - technický trest
22:51 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2+2 minuty za špatné vybavení
22:24 Vyloučen hráč #9 Vít Kristek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
19:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Vojtěch Marel, asistoval #16 Eduard Jirásko (0:7)
15:00 Střely v 1. části: 5:13
13:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:6
11:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #31 Michal Krejcar, asistoval #7 Petr Janíček (0:5)
10:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #13 Rudolf Suk (0:4)
07:36 Nebezpečný pokus Lanškrouna končí na nohách gólmana.
03:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #15 Stanislav Karban, asistoval #77 Michael Havran (0:3)
03:01 Hosté uskakují o tři góly.
02:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:2
01:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
01:53 Hosti se ujímají vedení
00:01 Úvodní buly vítězí hosté.