• 45 44:43
    16:9
    (Doleček)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FTC Vysoké Mýto B 16:9
branky: 1. Jan Moravec, 3. Petr Doleček, 6. Jan Moravec, 11. Bajarchuslen Munch-Erdene, 11. Maxim Kubelka, 16. Maxim Kubelka, 18. Jakub Rajnštajn, 20. Maxim Kubelka, 26. Maxim Kubelka, 31. Maxim Kubelka, 34. Tomáš Kmoch, 34. Maxim Kubelka, 36. Maxim Kubelka, 36. Maxim Kubelka, 44. Jakub Rajnštajn, 45. Maxim Kubelka - 2. Adam Kobr, 6. Libor Knypl, 8. Jan Moravec, 9. Tomáš Král, 12. Adam Kobr, 16. Patrik Rašek, 18. Libor Knypl, 34. Libor Knypl, 43. Adam Kobr; rozhodčí: David Richter - Daniel Suchý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 25 - Jiří Pokorný 20; po třetinách: 5:5, 4:2, 7:2
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Díky soupeři za utkání
45:00 Komentář domácích Kubelka Maxim (Vedoucí): Spěchali jsme, hráli jsme ale dlouho. Díky soupeři a Holbě za piva. Díky za letošní sezónu a hodně štěstí všem do nové sezóny.
45:00 Střely ve 3. části: 14:13
44:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 16:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #10 Petr Doleček (16:9)
43:40 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 15:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #89 Jakub Rajnštajn, asistoval #91 David Lauterbach (15:9)
42:57 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 14:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (14:9)
35:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 14:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (14:8)
35:20 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 13:8
33:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 12:8
33:46 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 11:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (11:8)
33:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 11:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #94 Tomáš Kmoch, asistoval #29 Maxim Kubelka (11:7)
30:54 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 10:7
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
25:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 9:7
19:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 8:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #85 Vojtěch Vychytil (8:7)
17:45 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #23 Radim Filip (7:7)
17:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 7:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #89 Jakub Rajnštajn, asistoval #37 Bajarchuslen Munch-Erdene (7:6)
15:23 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #77 Tomáš Král (6:6)
15:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 6:5
15:00 Střely v 1. části: 11:13
12:43 Vyloučen hráč #94 Tomáš Kmoch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
11:38 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #23 Radim Filip (5:5)
10:19 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #13 Jan Moravec (5:4)
10:10 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #37 Bajarchuslen Munch-Erdene, asistoval #91 David Lauterbach (4:4)
08:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #6 Adam Kobr (3:4)
07:47 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:3
Vlastní branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #13 Jan Moravec (3:3)
07:47 Vyloučen hráč #99 Ondřej Novotný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování
05:55 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Kouřil družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
05:39 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #13 Jan Moravec bez asistence (3:2)
05:19 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
02:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (2:1)
01:21 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #77 Tomáš Král (1:1)
00:33 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:0