2

1

3.

F.A.T.R. - Aligators U21 C 4:3pn
branky: 16. Marek Bábíček, 23. Zbyněk Grufík, 45. František Navrátil, N Zbyněk Grufík - 6. Tomáš Líznar, 7. Tomáš Jedlička, 28. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Pavel Vích - Tomáš Húska; vyloučení: 1:4 + Antonín Šmerák OS; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #7 Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #3 Patrik Jedlička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #89 Tomáš Jedlička a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #26 Zbyněk Grufík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #94 Adam Doupovec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #19 František Navrátil a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:21 GÓL F.A.T.R.! 3:3
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #11 Marek Bábíček (3:3)
44:08 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nesportovní chování
44:08 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C - osobní trest
44:08 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:00 Timeout Aligators U21 C
39:42 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za držení
38:54 Timeout F.A.T.R.
27:59 Vyloučen hráč #14 Zdeněk Zemský družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání
27:01 GÓL Aligators U21 C! 2:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #94 Adam Doupovec (2:3)
22:32 GÓL F.A.T.R.! 2:2
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #26 Zbyněk Grufík, asistoval #3 Patrik Jedlička (2:2)
15:47 GÓL F.A.T.R.! 1:2
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #11 Marek Bábíček, asistoval #3 Patrik Jedlička (1:2)
09:18 Vyloučen hráč #8 Luboš Dostál družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
06:15 GÓL Aligators U21 C! 0:2
05:11 GÓL Aligators U21 C! 0:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #33 Martin Houšť (0:1)