(Rafaj)
  • 60 59:59
    2

Florbal Chomutov B U23 - FbC Barracudas Slaný 8:13
branky: 6. Adam Martin, 24. Matyáš Rauscher, 25. Martin Šulaj, 30. Tomáš Kotlan, 41. Martin Peksa, 56. Adam Martin, 57. Martin Šulaj, 60. Adam Manas - 3. Ondřej Richtr, 4. Jiří Rafaj, 9. Lukáš Reymar, 13. Lukáš Reymar, 17. Tomáš Richtr, 26. Adam Nolč, 31. Lukáš Reymar, 34. Lukáš Reymar, 40. Tomáš Richtr, 44. Adam Nolč, 45. Tomáš Richtr, 49. Jiří Rafaj, 60. Tomáš Richtr; rozhodčí: Josef Kubát - Svatopluk Čech; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Leština 16, Lukáš Kopecký 9 - Jiří Šimon 29; po třetinách: 1:5, 3:4, 4:4
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Dnes jsme vytvořili až příliš chyb, abychom mohli pomýšlet na úspěch. Zkušenému soupeři jsme vítězství hodně usnadnili. Velká škoda, protože jsme měli i dobré pasáže zápasu. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář hostů Nolč Adam (Asistent trenéra): Na začátku utkání se nám povedlo odskočit na výraznější rozdíl v gólech, který se nám povedl držet po zbytek zápasu. Velice nám pomohl návrat kapitána. Utkání rozhodlo hlavně individuálními chybami Chomutova. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:59 GÓL Florbal Chomutov B U23! 8:13
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #51 Adam Martin (8:13)
59:59 Vyloučen hráč #96 Lukáš Reymar družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:32 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (7:13)
58:24 Blíží se poslední minuta a na míčku jsou opět hosté.
56:31 GÓL Florbal Chomutov B U23! 7:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #6 Martin Šnobr (7:12)
56:28 Domácí se na dále snaží vyrovnat, ale hosté jsou stále o krok vpřed.
55:38 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #5 Adam Manas (6:12)
50:11 Adam Martin získává míček a stahuje se do obrany pro vystřídání týmu.
48:20 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:12
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #29 Radek Šťovíček (5:12)
48:20 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Lukáš Kopecký družstva Florbal Chomutov B U23
48:20 Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
46:34 Rozehrávku z domácí poloviny mají hosté, kteří se dostávají až do předbrankového prostoru.
45:29 Domácí napadají hostující tým a drží se v útoku.
44:03 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #29 Radek Šťovíček (5:11)
43:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #36 Vojtěch Hlava (5:10)
40:40 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (5:9)
40:22 František Kubík byl zatlačen mezi dva hráče, kteří mu sebrali míček.
40:01 Úvodní bule pro Florbal Chomutov B U23.
40:00 Střely ve 2. části: 15:18
39:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:9
38:10 Vyloučen hráč #20 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
36:31 Domácí se opět pokoušeli o útok, ale o míček je připravil hráč hostů.
35:48 Michal Marek nahazuje dopředu, míček dostává Šulaj, který střílí a trefuje břevno.
33:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #18 Vojtěch Keder (4:8)
33:21 Michal Marek má volný úder, ze kterého střílí rovnou na bránu hostujícího družstva, ale gól z toho není.
32:24 Domácí se snaží vybojovat míček a vyrovnat.
30:11 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #36 Vojtěch Hlava (4:7)
29:31 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #51 Adam Martin (4:6)
28:42 Leština si připisuje další zákrok.
27:28 Domácí v rámci férové hry odevzdávají míček.
26:21 Domácí neváhají a dostávají se na útočnou polovinu.
25:20 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #97 Alois Burian (3:6)
24:58 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #27 Michal Marek (3:5)
23:42 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #4 Ondřej Vršata (2:5)
22:44 Šulaj obětoval své tělo a získal míček.
20:01 Úvodní bule pro FbC Barracudas Slaný.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
18:32 Peksa se dostává před bránu hostujícího týmu a střílí, brankář míček odráží.
16:42 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (1:5)
15:04 Šulaj rychle útočí a sebírá míček hostujícímu hráči.
13:33 Fascinující zákrok Leštiny získává míček pro domácí družstvo.
12:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #88 Adam Nolč (1:4)
10:56 Domácí jdou do zdi a Rauscher zblokoval střelu od hostů.
09:10 Leština zakročil a poslal míček mimo hřiště.
08:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #3 Jiří Rafaj (1:3)
05:50 Chomutov se dostal až před bránu a povedlo se mu snížit na 1:2.
05:46 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:2
04:03 Domácí prostřídali a dostávají se do útoku.
03:30 Dvě rychlovky do chomutovské brány poslali hosté.
03:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (0:2)
02:11 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #18 Vojtěch Keder (0:1)
00:01 Úvodní bule pro FbC Barracudas Slaný.