• 57 56:54
    8:5
    (Chodura)

FBC DDM Kati Kadaň - 1.FBC DDM Děčín IV 8:5
branky: 10. Patrick Lenke, 20. Jaroslav Michálek, 23. Mikuláš Kulík, 36. Mikuláš Kulík, 51. Mikuláš Kulík, 53. Lukáš Pardubský, 56. René Chodura, 57. Mikuláš Kulík - 7. Martin Schneider, 19. Vladislav Vrátil, 38. Adam Závěrka, 41. Jan Koštoval, 46. Jan Koštoval; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 258; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 24 - Adam Havriljak 22; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:2
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): S Kadaní tradičně atraktivní utkání, po kterém cítíme zklamaní. Příležitostí k brankovému odskočení jsme měli rozhodně dost, ale své šance jsme nevyužili a Kadaň nás za to potrestala. Ve třetí třetině nám už ryhle docházely síly a z toho nakonec také vyplynul rozhodující náskok domácích. Tímto jim gratuluji, ale svým klukům musím poděkovat za výkon, který šahal po vítězství.
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Dnes jsme čelili týmu, který má rozhodně nejlepší formu za posledních 7-8 zápasů. Nedal nám jediný centimetr plochy zadarmo a zatopil nám tak, že nebýt skvělého Vojty v kase, tak jsme dnes odcházeli s prázdnou. Nicméně proslov kapitána v kabině nás vyloženě dokopal k vítězství, běhavá hra a stažení na na dvě formace přineslo své ovoce a můžeme dnes jít zaslouženě slavit. Děkujeme všem za pořádání, rozhodčím, soupeři a hlavně našim skvelým divákům!
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:45 Děčínu už došly síly.
58:36 Uvidíme, zda Děčín půjde do 6.
56:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #17 René Chodura (8:5)
56:54 Další souhra Lenke - Kulík - gól.
55:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (7:5)
55:37 Další odraz obránce - gólman a další záhadný gól.
54:43 Kdyby Vlček méně kecal a více hrál, svět by byl hned lepším místem na žití.
53:30 Matza vystavěl blok Pardubskému, který již střílel do odkryté brány.
52:27 Asi jedno, kdo to d té brány dostal, ale v brance to skončilo.
52:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (6:5)
51:06 Štěrba o kousek minul branku.
50:43 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (5:5)
50:43 Dlouhý tlak domácích končí další souhrou Lenke - Kulík - gól.
48:59 Skvělé kadaňské bloky drží Děčín pouze na jednobrankovém vedení.
48:02 Pardubský skvěle odclonil Zárubu.
46:12 Prokop a další odpal na veverky.
45:45 Hra je zase o něco rychlejší.
45:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #30 Martin Schneider (4:5)
44:40 Záruba nám sestřelil mladšího žáka do hlavy, ale klučina si za to může sám. Kdyby koukal na hru a podával balonky, tak určitě nekouká do země a nedostane míčkem.
42:39 Michálek se dokázal skvěle vrátit po prohraném souboji a obrat Vrátila o balonek.
41:40 Prokopovu dělovku vytěsnil mimo tři tyče Havriljak.
40:38 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:4
40:38 Skvělý průchod Schneidera a Koštoval už jen uklízel do prázdné brány.
40:01 Ihned po úvodním buly se dostal Kulík do samostatného úniku na Havriljaka.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:53 Začíná se nám opět přiostřovat.
37:58 A zase jsem ten gól neviděla, poněvadž kluci v rozích vedou zase nějaké rozbroje.
37:54 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Adam Závěrka, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:3)
37:20 Tenhle zákrok od Jiráčka nebyl zrovna dvakrát nejjistější.
35:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (4:2)
35:09 Kulík ze středu 20 nad led a k tyči.
34:18 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #48 Adam Závěrka.
34:18 Vlček přišel o balon v souboji se Štěrbou, přeletěl ho jak na leteckém dnu. Bylo nařízené trestné střílení, ale opět děčínského hráče zastavil skvělý Jiráček.
30:41 Vyloučen hráč #17 René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
30:41 Chodura tam šáhl dobře. Jestli trefil dříve hokejku nebo balón, to je stejné, jako jestli bylo dříve vejce nebo slepice. Nelze definovat.
29:07 Pokorný míval dříve na dresu Holub. Nyní dostál svému bývalému nápisu na dresu, od ramena Sochora odletěl jako holubička asi 3 metry za mantinel.
27:25 Muchna plný sil z trestné lavice se ihned vrhl po balonku a s balonkem mezi 3 děčínské hráče. Přišel o něj, ale jeho spoluhráči alespoň stihli vystřídat.
26:06 Jiráček drží.
25:15 Terezka přišla od rozhodčích se zprávou, že 2 minuty sekání nebo čekání. Sledování dětských gangů na zápasech Áčka mě stejnak baví ze všeho nejvíce.
25:08 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
24:36 Vlček se hnal sám na Jiráčka, ale v zádech měl Choduru. Jiráček vyletěl z brány jako střela, podběhl balonek, ale naštěstí Chodura souboj s Vlčkem bez problémů zvládl.
23:34 Pokorný stál sám s balonkem před brankou, ale sjelo mu to. Zase...
22:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
22:08 Vyloučen hráč #30 Martin Schneider družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zdržování hry
21:56 Dneska mi chybí vyhzovač Kris a Kytka, opravdu mi nechybělo to rovnání kluků v rozích každých 5 minut.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #18 Daniel Muchna (2:2)
19:40 A máme opět srovnáno.
19:18 Sochor si málem odpálil balonek do vlastní brány.
18:19 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #30 Martin Schneider (1:2)
18:19 Vrátil vrací Děčínu vedení.
16:25 Michálek vyslal jedovku na Havriljaka, ten ji pravděpodobně ani neviděl. Škoda, že ho jen trefila.
16:00 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #72 Petr Fišer.
16:00 Po zmatkách v kadaňském brankovišti bylo nařízené trestné střílení. Fišer to ale akorát napálil do Jiráčka.
14:47 Šebek se vztekal, že to vysoká od něj nebyla. Ono to bylo po jeho kolena, ale ostatním hráčům to bylo spíše po pas.
13:03 Chodura dokázal dostat balonek crossem před branku, ale jeho příhrávka byla tak nečekaná, že ji překvapivě nečekal ani před brankou stojící Kulík.
12:14 Kdo jiný než Pokorný by mohl takovouto šanci pohřbít, ale chápu, měl to těžké.
11:38 Pokorný poslal o Bräuera míček do záhrobí.
10:59 Pardubský si skvěle prohodil Fidlera, ale již nedokázal zakončit.
09:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke bez asistence (1:1)
09:56 Lenke podobně jako před ním Schneider dostal balonek za Havriljaka.
09:32 Kulík trefil pouze blok Fidlera.
08:19 Vrátil se skvěle vrátil do kadaňského přečíslení 3 na nikoho a odebral Štěrbovi balonek.
07:15 Kalach před brankou.... přestřeluje.
06:12 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Martin Schneider, asistoval #26 Jan Koštoval (0:1)
06:12 Schneider svůj samostatný únik podél mantinelu proměňuje.
05:55 Vlček se po pádu vztekal, že byl podražen. Jediný, kdo ho měl šanci faulovat byla kluzká podlaha.
04:58 Jiráček vytáhl opravdu skvostný zákrok proti výběhu Vlčka.
04:19 Pardubský málem vypressoval balonek od nepozorného Matzy.
03:29 Chodura vyčíhal kličku Koštovala.
02:25 Hraje se ve vysokém tempu, ale bez významnějších šancí.
00:56 Šebek naštěstí pro domácí zaklekl přihrávku Sochora před branku.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí a Lenke ihned vystřelil.