6:0
    Jakub KLÁPA
    (Šolle)

TRAPOL Tatran Střešovice - Florbal Primátor Náchod 6:0
branky: 14. Adam Karel, 14. Štěpán Lovíšek, 25. Jakub Klápa, 37. Tomáš Fodor, 41. Štěpán Lovíšek, 43. Jakub Klápa; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - David Fröde ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:0
42:54 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (6:0)
41:11 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
40:46 Pecka si připisuje další zákrok
40:22 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #46 Jan Škácha (5:0)
36:12 Po chybě v náchodské obraně Tatran zvyšuje
36:11 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #63 Tomáš Fodor, asistoval #99 Adam Aarons (4:0)
34:45 Tatran má rozehru z nebezpečné pozice
32:16 Náchod si dokáže vytvořit šance, jen je proměnit
32:12 Pecka je dneska excelentní
31:51 Vyloučen hráč #63 Tomáš Fodor družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:42 Knettig trefil z půlky jen svého spoluhráče
30:21 Honza Majer tam teďka skoro protlačil gól
24:15 Samozřejmě že hnedka co napíšu že se nic neděje někdo dá gól
24:14 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (3:0)
23:41 Ve hře se zatím nic moc neděje
18:50 Pecka znovu zneškodnil Vojtěcha Majera
15:42 Pecka chytil nebezpečnou teč Vojtěcha Majera
13:47 Lovíšek hnedka z trestné lavice vstřelil gól
13:46 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #67 David Kriegler (2:0)
13:05 Tatran dává první gól zápasu
13:04 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #36 Jakub Klápa (1:0)
11:24 Vyloučen hráč #5 Štěpán Lovíšek družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
09:37 Tento zápas má víc diváků než Superligový zápas z 1. 12. Ostrava-Black Angels 3:4. Zmiňovaný zápas měl jenom 65 diváků
08:00 Náchod měl velikou příležitost dát první gól zápasu. Šanci 2 na 0 nakonec neproměnili
05:20 K velkému udivení časoměřiče Náchod ještě nedostal góla
04:05 Knettig předvedl důležitý blok
01:25 Náchod se ne a ne dostat ze svého pásma
00:01 Úvodní buly pro Tatran