1

0

3.

ACEMA Sparta Praha UNYP - Bulldogs Brno 4:3pn
branky: 11. Jakub Bernat, 13. Kosťantyn Šlosar, 36. Daniel Večl, N Matyáš Malkus - 3. Jan Baláč, 6. Tadeáš Jelínek, 41. Lukáš Holásek; rozhodčí: Michal Lipinský - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: David Švehlík ? - Antonín Vopálka ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #91 Jakub Továrek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #15 Matyáš Malkus a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #5 Tadeáš Jelínek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #80 Daniel Večl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #79 Lukáš Holásek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #37 Štěpán Novák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:41 Timeout Bulldogs Brno
40:45 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (3:3)
35:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:2)
27:15 Vyloučen hráč #99 Marek Pařenica družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
21:26 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
12:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #30 David Rozhon (2:2)
10:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat, asistoval #80 Daniel Večl (1:2)
09:56 Vyloučen hráč #87 Jan Urych družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zvedání florbalky
07:47 Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi
05:07 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Tadeáš Jelínek, asistoval #79 Lukáš Holásek (0:2)
02:19 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #16 Dominik Novák (0:1)