0

0

0.

Sabots Jihlava - PSKC Okříšky-Rudíkov 10:9pn
branky: 1. David Rauscher, 7. David Prášek, 17. Michael Polcar, 24. David Rauscher, 26. David Rauscher, 27. David Prášek, 33. Michael Polcar, 37. David Rauscher, 39. David Rauscher, N Michael Polcar - 3. Jan Račák, 13. Jan Račák, 14. Petr Molák, 17. Tomáš Kotačka, 19. Marcel Pospíšil, 22. Jan Račák, 26. Tomáš Kotačka, 31. Tomáš Uher, 37. Martin Noháček; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Nekula ? - Jiří Chalupa ?; po třetinách: 2:3, 4:4, 3:2
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #11 Michael Polcar a vstřelil rozhodující gól (10:9).
4 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #57 Martin Noháček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #19 David Rauscher a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #78 Marcel Pospíšil a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #11 Michael Polcar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #71 Petr Pojer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #23 David Prášek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #57 Martin Noháček a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:18 Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
42:54 Vyloučen hráč #9 David Wasserbauer družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:08 Vyloučen hráč #64 Petr Horský družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
38:15 GÓL Sabots Jihlava! 9:9
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #19 David Rauscher, asistoval #11 Michael Polcar (9:9)
36:29 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 8:9
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #79 Pavel Kourek (8:9)
36:05 GÓL Sabots Jihlava! 8:8
34:56 Vyloučen hráč #16 Jan Račák družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání
32:23 GÓL Sabots Jihlava! 7:8
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #23 David Prášek (7:8)
30:48 Vyloučen hráč #57 Martin Noháček družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za blokování florbalky
30:29 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 6:8
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #77 Petr Molák (6:8)
26:00 GÓL Sabots Jihlava! 6:7
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #23 David Prášek, asistoval #16 Miroslav Jelínek (6:7)
25:48 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 5:7
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #77 Petr Molák (5:7)
25:34 GÓL Sabots Jihlava! 5:6
23:11 GÓL Sabots Jihlava! 4:6
21:44 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 3:6
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #57 Martin Noháček (3:6)
18:38 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 3:5
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #78 Marcel Pospíšil bez asistence (3:5)
16:11 GÓL Sabots Jihlava! 3:4
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #33 Aleš Valenta (3:4)
16:05 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #21 Tomáš Kotačka, asistoval #71 Petr Pojer (2:4)
13:25 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #77 Petr Molák bez asistence (2:3)
12:46 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:2
06:17 GÓL Sabots Jihlava! 2:1
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #23 David Prášek, asistoval #12 Jan Marek (2:1)
02:38 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 1:1
00:52 GÓL Sabots Jihlava! 1:0
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #19 David Rauscher, asistoval #64 Petr Horský (1:0)