• 44 43:13
    3:5
    (Louženský)

TJ Sokol Chýnov - FbC Písek B 4:5
branky: 21. Pavel Korbel, 39. Tomáš Kučera, 43. Martin Zeman, 44. Vojtěch Vachta - 15. Lukáš Teska, 22. Tomáš Biskup, 32. Tomáš Biskup, 35. Jakub Hejpetr, 44. Jakub Hejpetr; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kučera; vyloučení: 3 + Vojtěch Ingr 4:3 + Jan Koutník 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ?, Jiří Menšík ? - Jakub Štěpán ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:3
44:59 Na konci tohoto vyhroceného utkání vyhrává Písek 5:4 i přes závěrečný tlak Chýnova
44:00 Chýnov hraje bez gólmana
43:56 Timeout TJ Sokol Chýnov
43:56 GÓL TJ Sokol Chýnov! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #8 Vojtěch Vachta, asistoval #39 Ondřej Vachta (4:5)
43:13 GÓL FbC Písek B! 3:5
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #88 Tomáš Louženský (3:5)
42:23 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #11 Martin Zeman, asistoval #10 Pavel Korbel (3:4)
42:20 Vyloučen hráč #8 Jan Koutník družstva FbC Písek B na 2+2 minuty za hrubost
42:20 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Ingr družstva TJ Sokol Chýnov na 2+2 minuty za hrubost
42:20 V rohu se strhla bitka
41:12 Vyloučen hráč #2 Otto Strakatý družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
41:12 Písek si zahraje přesilovku
39:50 Oba týmy jsou v plném počtu
38:50 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #7 Tomáš Kučera, asistoval #23 Viktor Voborský (2:4)
38:50 Při hře 4 na 4 Chýnov snižuje na 2:4
37:50 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za hrubost
37:50 Vyloučen hráč #71 Jan Kulas družstva FbC Písek B na 2 minuty za hrubost
35:24 Chýnov se snaží snížit, ale opět trefuje pouze tyč
34:48 GÓL FbC Písek B! 1:4
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #14 Lukáš Teska (1:4)
34:48 Po dorážce Písek vede již 4:1
31:57 GÓL FbC Písek B! 1:3
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #14 Lukáš Teska (1:3)
31:57 Tomáš Biskup poslal přesnou střelu pod břevno a posílá Písek do vedení 3:1
30:23 Vyloučen hráč #75 Michal Janíček družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
29:45 Vyloučen hráč #14 Lukáš Teska družstva FbC Písek B na 2 minuty za blokování florbalky
27:50 Chýnov střílí, ale trefuje pouze tyč.
21:37 GÓL FbC Písek B! 1:2
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #41 Tomáš Biskup bez asistence (1:2)
21:37 Po přesné střele posílá Tomáš Biskup do vedení Písek 2:1
20:30 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #8 Vojtěch Vachta (1:1)
20:30 Po skvělé kombinaci do prázdné brány Chýnov vyrovnává na 1:1
14:56 GÓL FbC Písek B! 0:1
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #14 Lukáš Teska, asistoval #86 Jakub Hejpetr (0:1)
14:56 Lukáš Teska otevírá skóre a Písek vede 1:0
11:55 Gólman Písku předvádí skvělý zákrok po samostátném úniku
08:27 Vyloučen hráč #8 Jan Koutník družstva FbC Písek B na 2 minuty za sekání