• 59 58:27
    1:10
    ()

DDQ Florbal Chomutov - FBC Liberec 1:10
branky: 51. František Tadeáš Kubík - 7. Jan Světlík, 14. Prokop Ferdan, 21. Šimon Stránský, 33. Jakub Pařízek, 34. Bohuslav Ferdan, 39. Jan Světlík, 48. Šimon Stránský, 56. Bohuslav Ferdan, 56. Jakub Kárník, 59. Šimon Stránský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Bruno Vagel 20, Jakub Fiala 10 - Petr Chlad 16; po třetinách: 0:2, 0:4, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
58:27 GÓL FBC Liberec! 1:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (1:10)
57:14 Liberec se vydává na branku, ale Petr Linc blokuje střelu a míček letí mimo hřiště.
55:58 Smolná chvilka pro Chomutov, který obdržel hned dvě branky v krátké chvíli.
55:56 GÓL FBC Liberec! 1:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #28 Šimon Stránský (1:9)
55:26 GÓL FBC Liberec! 1:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #27 Filip Smutný (1:8)
54:30 Do konce utkání zbývá stále ještě více jak 5 minut a Liberec se drží v náskoku o 6 gólů.
53:15 Adam Martin zachraňuje situaci a získává míček.
51:09 Smutný se dostává k míčku, ale je tam faul a končí to volným úderem pro domácí.
50:08 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 František Tadeáš Kubík bez asistence (1:7)
48:11 Liberec opět nezvládl využít přesilové hry, ale chvíli po ukončení této přesilové hry byla vstřelena další branka.
47:37 GÓL FBC Liberec! 0:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (0:7)
46:56 Další skvělá střela ze strany Liberce, ale Fiala opět zakročuje a míček odráží mimo hřiště.
45:46 Chomutov se konečně dostává k míčku, ale Smutný zasahuje, získává míček a střílí na Fialu, který si připisuje zákrok.
45:20 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
43:10 Na míčku se již delší dobu drží Liberec, který zahajuje útok.
41:54 Skvělá střela Holoveje na brankáře, ale zblokoval ji Smutný, který to zachránil.
40:01 Úvodní bule pro FBC Liberec.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Fiala družstva Florbal Chomutov
40:00 Střely ve 2. části: 1:19
38:23 Liberec nedokázal využít přesilové hry, ale trvalo sekundu až dvě a střelili gól hned po přesilové hře.
38:22 GÓL FBC Liberec! 0:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #34 Petr Kukla (0:6)
37:20 Holovej dostává loktem do obličeje, ale zůstává na nohou a domácí mají volný úder.
36:59 Vhazování z rohu u hostů.
36:13 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:30 Chomutov se opět snažil dostat na útočnou polovinu, ale Liberec předvedl skvělý blok.
34:28 Nádherná akcička Bruno Vagela, který si připisuje hned dva zákroky.
33:36 GÓL FBC Liberec! 0:5
32:53 Smutný v dnešním zápase fascinuje, dostává přihrávku, střílí na brankáře, ale nakonec to Bruno chytá.
32:27 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Pařízek, asistoval #77 Michal Václavík (0:4)
30:45 Šarša si v obraně přihrává s Klementem, který už míček dostává do útoku.
29:27 Martin Pretl se pokusil získat míček, ale nakonec je z toho výhoda pro Liberec.
27:02 Rudolf Klement sleduje Dolejšího, kterému nakonec bere míček.
25:23 Domácí se na míčku příliš dlouho neudrželi, ale snaží se ho okamžitě vybojovat nazpět.
24:34 Jakub Holovej se okamžitě vydává za hostujícím hráčem a zmocňuje se vedení na míčku.
22:56 Ferdan trefuje boční tyčku u domácí brány.
20:32 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:3)
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:14 Do konce třetiny zbývá pár vteřin a na míčku je Liberec, který se pokouší o poslední útok.
18:07 Manas si vybojoval míček a střílí na brankáře Chladu, ten je na svém místě.
17:22 Stránský posílá do obrany na Václavíka, který mu to vrací zpět do útoku.
15:02 Domácí mají rozehrávkou na polovině hostů.
14:21 Další fantastický zákrok Bruno Vagela.
13:09 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (0:2)
12:31 Vyloučen hráč #93 Michal Skuhrovec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
12:00 K volnému úderu se staví Liberec.
11:20 Novotný stahuje na Šaršu, který už míček dostává na útočnou polovinu.
10:38 Domácí Schneider vybojoval míček a běží do útoku. Ve střeleckém pokusu se pokusí o střelu, ale ta letí těsně mimo bránu.
09:15 Hosté kombinují přihrávky přes domácí polovinu.
07:59 Liberec je na útočné polovině a Chomutov se snaží vybojovat míček.
07:22 Chomutov se dostává do útoku, ale opět velice rychle ztrácí míček a vrací se do obrany.
06:07 GÓL FBC Liberec! 0:1
04:46 Domácí ztrácí míček a Liberec jde do rychlého protiútoku.
04:33 Chomutov zakládá útok přes střed hřiště a postupuje v útoku.
04:12 Klement vybojoval míček pro domácí tým.
02:33 Skvělý zákrok Bruno Vagela.
01:23 Liberec přišel o míček, ale rychle si ho vybojoval nazpět.
00:01 Úvodní bule první třetiny pro FBC Liberec.