1:5
    Marek ZOUZAL
    ()

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 1:5
branky: 46. Daniel Ludvík - 14. Jiří Curney, 20. Mikuláš Krbec, 28. Mikuláš Krbec, 42. Matěj Čermák, 59. Marek Zouzal; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Daniel Körber 22 - Martin Beneš 25; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:19 Beneš teď dokázal zachránit hosty a odpálil míček na brankové čáře.
58:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal bez asistence (1:5)
58:00 Blaci se po oddechovém času pokoušeli hrát v šesti, Zouzal toho ale záhy využil.
57:49 Timeout BLACK ANGELS
54:29 Tlak před Benešem nebyl využit.
52:31 Körber se dokázal natáhnout a zneškodnit kličku sparťanského hráče.
51:37 Jakub Boček v protiútoku netrefil branku.
49:46 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:46 Pícha použil své tělo příliš nevybíravě a jde za to na trestnou lavici.
45:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (1:4)
45:00 Ano, prolomili bídu! Kapitán Ludvík prostřelil Beneše a jeho tým tak může poprvé slavit.
44:13 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:13 Blaci zatím měly dvě přesilovky a v žádné z nich nekapitalizovali, dokážou prolomit bídu?
43:51 Na hřišti se teď objevily mladé pušky domácích - Štyler a Koštialik.
41:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #22 Robert Košir (0:4)
41:20 Košir nadzvedl míček Čermákovi, který musel zakončit z voleje - byl úspěšný.
40:15 Míček nebezpečně poskakoval v brankovišti Blaků, oslabení ale přežili.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 Curney v poslední sekundě trefil jen Körbera.
38:15 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
38:15 Matěj Boček se pokusil zachránit propadnutí obrany, docílil tím však pouze vyrovnání sil obou týmů.
37:17 Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
37:17 Lehký zmatek na sparťanské střídačce končí vyloučním.
33:48 Burian se snažil podstrčit v samostatném úniku míček pod Beneše, trefil se ale jen do jeho nohy.
31:20 Krbec ihned z trestné lavice podpořil útok Sparty, jeho střelu ale chytil Körber.
29:16 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
29:16 Krbec dává domácím příležitost první početní výhody.
29:00 Beneš skvělým výhozem našel Juhu, ten zakončit nedokázal.
27:43 Körber nejdřív zlikvidoval samostatný únik, z druhé vlny pak navíc přišla další střela, kterou zneškodnil maskou.
27:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #22 Robert Košir (0:3)
27:08 Krbec se osamostatnil na pravé straně hřiště a prudkou střelou rozvlnil poloprázdnou bránu Körbera.
26:15 Druhé oslabení a druhý fantastický blok Straky.
25:41 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
25:41 Jakub Boček už naplnil sklenici přes okraj svými malými přestupky, teď za to bude pykat.
23:15 Halou zní vánoční písničky a na všech fanoušcích je vidět sváteční nálada.
20:01 První vhazování druhé třetiny pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #40 Jiří Curney (0:2)
19:51 Krbec z dálky překonal Körbera, který přes několik těl míček neviděl.
16:49 Körber se stihl neskutečně rychle přesunout k druhé tyčce a předvádí tak parádní zákrok.
13:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:1)
13:33 Curney se dostal do úniku dva na jednoho společně s Juhou, odpovědnost vzal ale na sebe. Zakončil kličkou do forehandu po zemi pod padajícího Körbera.
11:15 Jakub Boček se prokousal až před brankáře a snažil se překvapit Beneše na bližší tyč. Toho však míček zasáhl jen do masky.
08:07 Až teď Blaci zaznamenali svou první střelu na branku.
06:00 Domácí se zatím jen brání, Sparta ale své šance nevyužívá.
04:03 Straka se předvedl skvělým blokem.
03:33 Košir minul odkrytou branku.
02:23 Vyloučen hráč #48 Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
02:23 Fišer už pádil do samostatného úniku, Svatoš ho ale zastavil. Nicméně si při tom počínal nedovoleně a tak si Sparta zahraje přesilovku.
00:01 První buly utkání vyhrála Sparta.
00:00 Můžeme očekávat velmi napínavý zápas, v této sezoně se soupeři už jednou setkali. Utkání dopadlo vítězstvím Sparty 3:2 po prodloužení.
00:00 Dosavadní soupeři obou týmů: BLACK ANGELS: Blaci prošli vrcholovou částí poháru do vyřazovací fáze z druhého místa, potom co nestačili na Českou Lípu. Od té doby ale nezaváhali a do čtvrtfinále se dostali přes Hattrick Brno a Českou Lípu. ACEMA Sparta Praha: Sparta prošla skupinou bez ztráty kytičky, kdy porazili Chodov, Hattrick a Aligators Klobouky. Dále porazili Jaroměř a v odvetě opět vyhráli nad Chodovem.
00:00 Vážení diváci, vítám vás na online zápisu čtvrtfinále Poháru Českého florbalu mezi BLACK ANGELS a ACEMA Sparta Praha. Utkání začne za patnáct minut.