• 38 37:26
    1:14
    ()

1. FbK Tábor - FbC Písek 1:14
branky: 17. Lukáš Bambula - 4. Dominik Suchan, 6. Vojtěch Šanda, 8. Vít Prokopec, 10. Dominik Suchan, 14. Jakub Hladík, 18. Ondřej Walter, 19. Dominik Suchan, 22. Ondřej Šareš, 26. Jakub Hladík, 27. Matěj Prčík, 30. Vojtěch Šanda, 31. Ondřej Walter, 31. Ondřej Šareš, 38. Ondřej Šareš; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kupka ? - Jakub Homola ?; po třetinách: 0:5, 1:6, 0:3
37:26 GÓL FbC Písek! 1:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš bez asistence (1:14)
30:50 GÓL FbC Písek! 1:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #31 Dominik Suchan (1:13)
30:46 GÓL FbC Písek! 1:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #23 Jakub Hladík (1:12)
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
29:29 GÓL FbC Písek! 1:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (1:11)
26:23 GÓL FbC Písek! 1:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:10)
25:43 GÓL FbC Písek! 1:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #86 Jakub Hejpetr (1:9)
21:08 GÓL FbC Písek! 1:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš bez asistence (1:8)
18:54 GÓL FbC Písek! 1:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #98 Štěpán Slunečko (1:7)
17:54 GÓL FbC Písek! 1:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:6)
16:56 GÓL 1. FbK Tábor! 1:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #83 Lukáš Bambula, asistoval #50 Kryštof Paštěka (1:5)
15:51 Vyloučen hráč #31 Dominik Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 2:9
13:19 GÓL FbC Písek! 0:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #22 Martin Bílek (0:5)
12:51 Vyloučen hráč #4 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:31 GÓL FbC Písek! 0:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #26 Matěj Charvát (0:4)
07:33 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec z trestného střílení (0:3)
05:47 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #26 Matěj Charvát (0:2)
03:31 GÓL FbC Písek! 0:1
02:33 Vyloučen hráč #42 Filip Čaněk družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
00:00 Tábor po prvním pohraném zápase nad Strakonicemy vstupuje do dalšího ukání úplně bez nadšení.Písek je na koni.