4:9
    Tomáš PRUS
    (Onderka)

1.MVIL Ostrava - TJ Slovan Havířov 4:9
branky: 10. Ondřej Trojek, 14. Tomáš Tonka, 46. Lukáš Uherek, 46. Jan Zmrzlík - 2. Tomáš Prus, 10. Jakub Molin, 17. Jakub Molin, 22. Jakub Onderka, 25. Jan Drong, 28. Karel Mičulka, 37. Tomáš Prus, 42. Jakub Onderka, 56. Tomáš Prus; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jiří Michálka 21, Filip Puzoň 5 - Lukáš Vernarský 10, Ivo Sikora 4; po třetinách: 2:3, 0:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Novák Ctibor (Vedoucí): Zápas jsme odehráli ve zcela novém složení. Klukům nezbývá než poděkovat, bojovali a rvali se. Výsledek je pro nás v tuto chvíli  přijatelný, věříme že v dalším průběhu sezóny se kromě nasbíraných zkušeností dostaví i vítězství. Díky i soupeři za dobrý zápas.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Plníme vše co si řekneme, do obrany, přechod do útoku, ale opět nás srazila koncovka, není možné abychom třeba 30x přestřelili bránu. Jsem smutný ze zakončení, ale po několika letech máme 3 body v prvním kole. Doufám že příští týden budeme bodově pokračovat.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
56:10 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Filip Puzoň družstva 1.MVIL Ostrava
55:50 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #86 Jakub Onderka (4:9)
55:00 Posledních 5 minut vyhroceného zápasu.
50:12 Valigůra a Hlavatý krásná kombinace, chybělo štěstí.
49:42 Štirba málem potrestal Slovan.
46:59 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
45:55 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jan Zmrzlík, asistoval #16 Ondřej Trojek (4:8)
45:55 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Ivo Sikora družstva TJ Slovan Havířov
45:55 Kombinace Ajfel - Trojek ukazuje své kvality, snižují na 4:7.
45:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #27 Velen Hlavatý (3:8)
45:31 Kapitán juniorů Uherek svou petelicí snižuje skóre na 3:7.
44:20 Časomíra opět funkční.
41:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #86 Jakub Onderka, asistoval #55 Tomáš Prus (2:8)
41:42 Mvil dneska nemá štastný den.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
38:00 Oba týmy hrají důrazně a tvrdě.
36:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #66 Jan Brija (2:7)
34:56 Vyloučen hráč #31 Dominik Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
34:56 Zlámal to tam solidně zlámal.
31:35 Yugi excelentním zákrokem podržel Mvil.
29:41 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
29:41 Vyloučen hráč #27 Velen Hlavatý družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Karel Mičulka, asistoval #20 Jan Drong (2:6)
27:36 Slovan opět navyšuje skóre na 2:5.
26:54 Velenova pěkná sólová akce bohužel nekončí gólem.
24:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #96 Karel Mičulka (2:5)
24:19 Slovan navyšuje skóre na 2:4.
21:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
20:00 Střely v 1. části: 5:9
16:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #55 Tomáš Prus (2:3)
16:23 Slovan potrestal tutovku Valigury.
13:53 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #70 Tomáš Tonka, asistoval #27 Velen Hlavatý (2:2)
13:53 Čonkys najetou střelou vyrovnává na 2:2.
11:46 Vyloučen hráč #3 David Vrána družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
11:46 Vrána neudržel emoce a na 2 minuty oslabuje Slovan.
09:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Ondřej Trojek, asistoval #56 Marek Ganišin (1:2)
09:54 Ondra Trojek vystřizlivěl po náročném pátku a nebezpečnou střelou snižuje stav zápasu na 1:2.
09:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #86 Jakub Onderka (0:2)
09:28 Slovan potrestal chybu domácích a zvyšuje stav utkání na 0:2.
09:00 Najetá akce Jana Kafny bohužel nekončí gólem.
05:19 Vyloučen hráč #20 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra na zemi
05:19 Mvilu začala první přesilová hra.
01:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #18 Jakub Molin (0:1)
01:21 Po rychlém protiútoku se Slovan ujímá vedení.
00:01 Zdravíme vás u dnešního zápasu.