0

2

3.

FBC JELENI UNHOŠŤ - BLACK ANGELS C DASTA 5:6pn
branky: 28. Matouš Mlejnek, 29. Richard Hurt, 31. Ondřej Míka, 43. Albert Čihák, 45. Vojtěch Hartman - 15. Lukáš Klíma, 29. Tomáš Horák, 37. Tobiáš Hejda, 39. Lukáš Horák, 40. Lukáš Horák, N Tomáš Horák; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:2 + Ondřej Falber 4; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jaroslav Buben -5 - Václav Beneš ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #46 Jakub Vávra a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #20 Ondřej Míka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #29 Tomáš Horák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #77 Matouš Mlejnek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #40 Lukáš Horák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:31 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:5
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #24 Vojtěch Hartman, asistoval #2 Albert Čihák (5:5)
42:27 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:5
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #2 Albert Čihák, asistoval #69 Richard Hurt (4:5)
42:04 Vyloučen hráč #94 Kryštof Mirčevský družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost
39:37 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
39:37 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #44 Tobiáš Hejda (3:5)
38:33 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák z trestného střílení (3:4)
36:56 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #44 Tobiáš Hejda, asistoval #4 Marek Hausmann (3:3)
34:52 Vyloučen hráč #2 Albert Čihák družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
30:10 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka, asistoval #17 Jakub Kolanda (3:2)
28:39 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #29 Zdeněk Fryš (2:2)
28:28 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #17 Viet Trung Ngo (1:2)
27:16 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek, asistoval #24 Vojtěch Hartman (1:1)
24:38 Vyloučen hráč #19 Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2+2 minuty za hrubost
22:07 Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za bránění ve hře
14:24 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #19 Ondřej Falber (0:1)
09:57 Vyloučen hráč #46 Jakub Vávra družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:44 Trestné střílení družstva FBC JELENI UNHOŠŤ neproměnil #15 Matěj Ptáček.
08:26 Vyloučen hráč #20 Ondřej Míka družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost