• 36 35:47
    2
    Vít KAŠPAR

TJ Sokol Dobříš C - SK Alien Nation B 5:6
branky: 1. Evžen Teringl, 5. Vít Bohata, 17. Vladimír Drnec, 20. Viktor Křivonoska, 21. Vít Bohata - 3. Martin Janovský, 18. Jan Kříž, 24. Vítězslav Prágr, 25. Jakub Pírko, 28. Michael Thomas Beňačka, 30. Miroslav Koníček; rozhodčí: Adam Krs - Martin Klán; vyloučení: 1 + Kamil Vondrák 4:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:3
35:47 Vyloučen hráč #3 Vít Kašpar družstva TJ Sokol Dobříš C na 2 minuty za bránění ve hře
33:21 Timeout SK Alien Nation B
33:21 Vyloučen hráč #7 Kamil Vondrák družstva TJ Sokol Dobříš C na 2+2 minuty za hrubost
29:27 Timeout TJ Sokol Dobříš C
29:27 GÓL SK Alien Nation B! 5:6
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #29 Jan Kříž (5:6)
27:32 GÓL SK Alien Nation B! 5:5
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #28 Michael Thomas Beňačka bez asistence (5:5)
24:28 GÓL SK Alien Nation B! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #8 Jakub Pírko, asistoval #22 Jan Flaška (5:4)
23:19 GÓL SK Alien Nation B! 5:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #5 Vítězslav Prágr, asistoval #6 Miroslav Koníček (5:3)
20:13 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #13 Vít Bohata, asistoval #9 Vladimír Drnec (5:2)
19:17 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #11 Viktor Křivonoska, asistoval #17 Jan Vrba (4:2)
17:22 GÓL SK Alien Nation B! 3:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #29 Jan Kříž, asistoval #63 Michael Jirava (3:2)
16:41 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #8 David Šiška (3:1)
15:58 Vyloučen hráč #22 Jan Flaška družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za bránění ve hře
04:36 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #13 Vít Bohata, asistoval #8 David Šiška (2:1)
02:54 GÓL SK Alien Nation B! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #27 Martin Janovský bez asistence (1:1)
00:23 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #5 Evžen Teringl, asistoval #17 Jan Vrba (1:0)