2

3

7.

SK Alien Nation B - SK B.U.H. Praha B 5:6pn
branky: 4. Jakub Kohlík, 21. Pavel Rytych, 24. Jan Flaška, 24. Alex Pachinger, 26. Martin Janovský - 12. Václav Akrman, 15. David Šrámek, 16. Zdeněk Kadlec, 23. David Šrámek, 28. Jiří Mrázek, N Zdeněk Kadlec; rozhodčí: Ondřej Černý - Filip Bollardt; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Jirava ?, Filip Jirava ?, Filip Jirava ? - Štěpán Pavel ?, Štěpán Pavel ?, Štěpán Pavel ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:1
7 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #23 Zdeněk Kadlec a vstřelil rozhodující gól (5:6).
7 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #42 David Ryvola , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #4 Kamil Prachař , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #50 Jakub Kohlík , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #76 Jakub Gregor a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #21 Marek Klíma a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #17 Jan Trestr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #2 David Klabeček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #50 Václav Akrman , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #22 Jan Flaška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #4 Kamil Prachař a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #8 Jakub Pírko a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #23 Zdeněk Kadlec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #29 Jan Kříž , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
27:17 GÓL SK B.U.H. Praha B! 5:5
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #9 Jiří Mrázek, asistoval #82 Michael Knittl (5:5)
26:14 Vyloučen hráč #22 Jan Flaška družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za vysoká florbalka
25:36 GÓL SK Alien Nation B! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #27 Martin Janovský, asistoval #5 Vítězslav Prágr (5:4)
25:17 Vyloučen hráč #82 Michael Knittl družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za špatné střídání
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Filip Jirava družstva SK Alien Nation B
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Štěpán Pavel družstva SK B.U.H. Praha B
23:44 GÓL SK Alien Nation B! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #70 Alex Pachinger, asistoval #42 David Ryvola (4:4)
23:22 GÓL SK Alien Nation B! 3:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #22 Jan Flaška, asistoval #2 David Klabeček (3:4)
22:31 GÓL SK B.U.H. Praha B! 2:4
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #33 David Šrámek, asistoval #50 Václav Akrman (2:4)
20:12 GÓL SK Alien Nation B! 2:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #53 Pavel Rytych, asistoval #50 Jakub Kohlík (2:3)
16:34 Vyloučen hráč #29 Jan Kříž družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:37 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #23 Zdeněk Kadlec, asistoval #82 Michael Knittl (1:3)
14:32 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #33 David Šrámek, asistoval #17 Jan Trestr (1:2)
14:13 Vyloučen hráč #8 Jakub Pírko družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
11:30 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #50 Václav Akrman, asistoval #33 David Šrámek (1:1)
03:59 GÓL SK Alien Nation B! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #50 Jakub Kohlík bez asistence (1:0)
00:24 Vyloučen hráč #33 David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za sekání