59
  • 59 58:06
    Gullivers

Aligators Klobouky - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
branky: 8. Filip Konstant, 10. Mikuláš Svoboda, 45. Mikuláš Svoboda, 48. Matyáš Zouhar, 50. Pavel Zbořil - 15. Martin Kadlec, 34. Patrik Fabián, 48. Jakub Matula, 53. Patrik Fabián; rozhodčí: Filip Drápal - Michal Havelka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 - Matyáš Krupa 17; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:25 Hosté v 6ti lidech!
58:06 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:00 Poslední dvě minutky v zápase.
56:21 Domácí se po dlouhé době dostali pořádně k balónku, avšak dlouho na něm nezůstali.
55:49 Domácí ustáli oslabení a mohou se opět soustředit na hru v 5ti.
54:37 Velká šance pro domácí v solabení, Kejík však netrefil odkrytou branku.
53:50 Třetí přesilovka pro hosty.
53:49 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
53:15 Sledujeme skvělý florbal, další trefená tyč z hole Viktora Kejíka.
52:19 Matula obkoružil branku a předložil Fabiánovi, který nedal Prokešovi šanci a je rázem sníženo.
52:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Patrik Fabián, asistoval #15 Jakub Matula (5:4)
49:40 Nádherná střela do růžku ze standartky v podání kapitána - 5:3!
49:39 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #9 Jakub Gremmel (5:3)
48:36 Ondřej Frank trefuje břevno.
47:51 Gulls svojí špatnou rozehrávkou darovali šanci Zouharovi, který ji svojí střelou na vzdálenější tyč proměnil.
47:50 GÓL Aligators Klobouky! 4:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (4:3)
47:14 Gulls se dostali do situace 2 na 1, kterou vyřešili skvěle a vyrovnávají.
47:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #89 Tomáš Foret (3:3)
46:24 Skvělý zákrok Prokeše ramenem proti střele Fabiána.
45:46 Zouhar se dostal k balónku v předbrankovém prostoru, backhandem však zakončoval mimo.
44:57 Balónek se z rohu hřiště dostal nahoru k Chmelovi, který poslal balónek na bránu, kde se skvělou tečí prezentoval Mikuláš Svoboda a posílá domácí do vedení.
44:56 GÓL Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #33 František Chmela (3:2)
41:57 Fabiánova nabídku před branku vykopl Prokeš.
41:20 Gulls měli standartku z poměrně dobrého místa, avšak střela skončila v bloku.
40:22 Fabián se dostal ke střele, která však letěla více na pořadatele v rohu než na bránu.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:52 Poslední vteřinky a Aligátoři na balónku.
38:53 Zbořil skrytou střelou prověřil Krupovu nohu.
37:32 Neskutečné zákroky Prokeše podrželi remízový stav.
36:00 Utkání má správný nádech jihomoravského derby, ostré souboje a spostu prupovídek směrem k sudím.
35:16 Gullivers se gólem dostali do tempa a zatápějí domácí obraně.
33:17 Bouška našel křížem Fabiána, který střelou nad nohu překonává Prokeše. Máme vyrovnáno.
33:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Patrik Fabián, asistoval #11 Adam Bouška (2:2)
32:41 Jedlička ze středu prověřil Krupu.
31:24 Svoboda ze středu předložil Jedličkovi, který těsně míjí pravou šibenici.
29:27 Konrád si potáhl balónek z pravé strany a vystřelil, Prokeš ji vyrazil aspoň na tyčku.
27:37 Hosté si zahrají další přesilovku, tu první využili hodně rychle, uvidíme, co teď.
27:36 Vyloučen hráč #74 Jakub Hűbner družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
26:51 Dobrá pasáž domácího týmu, ve které několikrát zahrozili.
26:23 Zouhar se motal kolem branky, předložil Gremmelovi, který prověřil Krupu.
25:11 Ondra Frank trefuje tyč i na druhé straně!
23:59 Hostující hráč trefuje břevno!
22:00 Gullivers poklidně kombinují na balónku a snaží se dostat do útočné části jejich hřiště.
20:15 Zouhar šel sám ze strany na Krupu, avšak “mezírku mezi betony“ nenašel.
20:01 První buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:45 Velká šance na závěr. Fabián posílal balónek před branku, Matula však minul.
18:35 Gulls jsou sice opticky více na balónku, šancí mají ale rozhodně více domácí.
17:21 Dobrá střela Konstanta bohužel míjí cíl.
16:10 Střelu Suchomela pomohl zblokovat jeho spoluhráč.
15:15 Prokeš si nyní spravil náladu zákrokem proti střele Boušky.
14:48 Rychle využitá přesilovka hostů. Kadlec přesnou střelou snižuje na 1:2.
14:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #89 Tomáš Foret (2:1)
13:54 Hos teď vyzkoušel Krupu s půlky skvělým backhandovým pokusem, skvělý zákrok hostujícího brankáře.
12:35 Svoboda proskákal středem a poslal balónek na Kejíka, který trefuje boční síť.
11:44 Další střela Patrika Fabiána, mimo.
11:08 Kejík si splnil obranné povinnosti a šel si i zaútočit. S jeho střelou měl Krupa problémy.
10:11 Dobrá střela Kadlece z dálky bohužel pro něj minula cíl.
09:21 Domácí ustáli tlak hostů a sami udeřili. Juračka vyvezl balónek, předložil Svobodovi a ten už měl jednoduchou práci.
09:20 GÓL Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #74 Jakub Hűbner (2:0)
07:40 Neskutečné sólo Filipa Konstanta! Obešel protihráče, navedl si balónek na střed a nechytatelně trefil k tyči!
07:39 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #46 Filip Konstant, asistoval #40 Pavel Zbořil (1:0)
06:57 Standartní situace Gulliverů přinesla střelu opět do skvělého bloku od domácích.
05:50 Gól nám zatím nepadl, avšak o zajímavé akce není nouze.
05:02 Standartní situace pro domácí, uvidíme první gól?
03:47 Výborně se nyní vrátil Svoboda a vynutil si faul na jeho osobu.
02:15 Blok domácích znemožnil Fabiánovi skórovat.
01:32 První zákrok Prokeše, proti střele Pollaka vytrčil ruku.
00:46 Domácí se dostávali do první šance, avšak střela byla zblokována.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.