• 45 44:53
    6:4
    (Tlapák)

Tatran Střešovice B - Wizards DDM SO Praha 10 B 6:4
branky: 7. Petr Brautferger, 16. Jan Friedel, 27. Matěj Vaculčiak, 30. Petr Brautferger, 42. Adam Tlapák, 45. Matěj Vaculčiak - 3. Tomáš Branžovský, 4. Tomáš Branžovský, 28. Tomáš Branžovský, 36. Antonín Keprta; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 3 + Antonín Keprta TDKU + 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Josef Špinka ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1
44:53 GÓL Tatran Střešovice B! 6:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #36 Matěj Vaculčiak, asistoval #5 Adam Tlapák (6:4)
44:53 Tatran MISTŘI
43:12 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2+2 minuty za hrubost
43:12 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B do konce utkání
43:12 Keprta zakončil sezónu ve stylu.
41:55 Vyloučen hráč #45 Vít Voltr družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
41:39 Timeout Wizards DDM SO Praha 10 B
41:39 GÓL Tatran Střešovice B! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #99 Petr Brautferger (5:4)
35:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:4
Vlastní branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #10 Antonín Keprta (4:4)
31:40 Vyloučen hráč #37 Tomáš Vahalík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře
31:40 Vahalík ztrestal hráče Wizards za pokus o kličku
29:10 GÓL Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #5 Adam Tlapák (4:3)
27:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (3:3)
27:06 Tatran dělá zápas zajímavější a opět povolil
26:19 GÓL Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #36 Matěj Vaculčiak, asistoval #84 Lukáš Petržilka (3:2)
26:19 Tatran utáhnul
25:34 Vyloučen hráč #15 Jan Pádr družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře
23:36 Co si budem, teď docela nuda
15:22 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel z trestného střílení (2:2)
15:22 Friedel šíleně vymíchal
15:01 Buly pro Tatran STYYYL
14:08 Petržilka prošel celé hřiště ve stylu. Na gól nezbyly síly
06:28 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
06:28 Tlapák nakonec usoudil, že dát gól je moc jednoduché. Tak nahrává na Brautfergera, který skóruje
05:40 Tlapák se prochází pomalu u své branky a rozmýšlí se, jestli proběhne hřiště a dá gól.
03:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (0:2)
03:51 Wizards opět skórují. Jedná se o klasickou taktiku Tatranu "povolit, utáhnout"?
03:16 Je to hra nahoru, dolů. Stále je na co koukat - Miluju FLORBAL
02:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 0:1
00:39 Vyloučen hráč #25 Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
00:39 To nám to hezky začíná - Introvič na 2 minutky
00:01 Buly pro Wizards styl styl