4:15
    Tomáš ŤOPEK
    (Krkoška)

FBK Spartak Hluk B - PANTHERS OTROKOVICE B 4:15
branky: 5. Radim Zálešák, 24. Ondřej Bartoš, 31. Pavel Rochovanský, 45. Ondřej Bartoš - 4. Martin Krkoška, 6. Tomáš Čejka, 9. Martin Krkoška, 9. Michal Kempa, 13. Tomáš Ťopek, 17. Jiří Podhajský, 19. Jiří Podhajský, 27. Michal Kempa, 32. Filip Ručka, 34. Martin Krkoška, 35. Tomáš Ťopek, 37. Tomáš Ťopek, 37. Petr Látal, 39. Michal Kempa, 45. Tomáš Ťopek; rozhodčí: Matěj Otáhal - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka ? - Jaromír Malina ?; po třetinách: 1:5, 1:3, 2:7
44:52 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 4:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #66 Tomáš Ťopek, asistoval #9 Martin Krkoška (4:15)
44:45 GÓL FBK Spartak Hluk B! 4:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #9 Radim Zálešák (4:14)
38:03 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #24 Peter Nehila (3:14)
36:50 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #13 Petr Látal, asistoval #28 Tomáš Čejka (3:13)
36:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #66 Tomáš Ťopek, asistoval #24 Peter Nehila (3:12)
34:32 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:11
33:23 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #9 Martin Krkoška, asistoval #13 Petr Látal (3:10)
31:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:9
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #87 Filip Ručka, asistoval #9 Martin Krkoška (3:9)
30:17 GÓL FBK Spartak Hluk B! 3:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #93 Jan Holý (3:8)
29:37 Vyloučen hráč #17 Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání
26:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 2:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #56 Michal Nagy (2:8)
23:00 GÓL FBK Spartak Hluk B! 2:7
23:00 Vyloučen hráč #17 Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za nesportovní chování
18:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #88 Jiří Podhajský, asistoval #17 Michal Kempa (1:7)
16:19 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #88 Jiří Podhajský, asistoval #24 Peter Nehila (1:6)
12:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #66 Tomáš Ťopek, asistoval #26 Matěj Kostka (1:5)
08:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #88 Jiří Podhajský (1:4)
08:45 Otrokovice souhrou až do prázdné zvyšují náskok o 3 góly.
08:14 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #9 Martin Krkoška, asistoval #24 Peter Nehila (1:3)
08:14 Krkoška zvyšuje náskok Otrokovic svým druhým gólem.
05:10 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #28 Tomáš Čejka, asistoval #26 Matěj Kostka (1:2)
05:10 Čejka posílá domácí do vedení povedenou tečí po Kostkově střele z půlky.
04:35 GÓL FBK Spartak Hluk B! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #9 Radim Zálešák, asistoval #5 Tomáš Tuhý (1:1)
04:35 Hosté snižují povedenou akcí 2 na 1.
03:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #9 Martin Krkoška, asistoval #7 Vojtěch Trenz (0:1)
03:49 Krkoška dává gól na 1:0 a Trenz si při svém druhém střídání připisuje první seniorský bod.
00:35 Kempovu střelu vyráží gólman hostí.
00:01 V první lajně dnes nastupuje mladík Trenz.