1
2
3

Panthers Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:9
branky: 1. David Zelinka, 20. Šimon Jelínek, 21. Matěj Motl, 31. Tomáš Kačer, 47. Marek Linha - 7. Filip Bergman, 12. Martin Feigl, 18. Jakub Šourek, 23. Jakub Šourek, 28. Filip Bergman, 28. Martin Feigl, 33. Jan Venera, 56. Ondřej Pužman, 59. Ondřej Duben; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Julius Šabler 22 - Tomáš Týc 16; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:2
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): Do dnešního utkání jsme dobře vstoupili, ale bohužel jsme neudrželi koncenstraci. Musíme na dost věcech zapracovat a to primárně v hlavách. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Od nás dnes tragická první třetina ve které jsme udělali velké množství ztrát ve středním pásmu a nezvládali jsme následně zachytávat brejky soupeře. Od druhé třetiny se naše hra pomalu zlepšovala a díky tomu můžeme slavit výhru. Zítra musí být náš výkon o 100% lepší. Děkuji soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 5:11
Ukončení 3. části
01 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny a domácí ztrácí na Boleslav čtyři branky.
15 Hron prokličkoval obranu Boleslavi a zakončuje backhandovou střelou, která avšak Týce nijak neohrozila.
00 Domácí nyní zkouší hru v šesti.
47 Timeout
47 Necelých pět minut před koncem Pužman překonává Šablera, a tak si Boleslav pojišťuje své vedení o tři branky.
47 Hron vybojoval balón a posílá domácí do rychlého útoku, avšak Zelinka střílí mimo brankovou konstrukci.
40 Hosté mají standartku, avšak po pár vteřinách ztrácí a u balonu jsou opět domácí.
30 Kapitán domácích dvakrát za sebou doráží, nicméně Týc má situaci pod kontrolou.
30 Hra se nyní rychle přesouvá ze strany na stranu.
45 jedovatá střela Kostrouna končí těsně vedle branky brankáře domácích.
02 Máme tu začátek poslední třetiny a zatím se u balonku drží převážně hosté.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 9:11
Ukončení 2. části
48 Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva na 2 minuty za blokování florbalky
11 Hart se snažil oblafnout Šablera, avšak ten byl připraven, tudíž Boleslav své trestné střílení neproměňuje.
18 Vyloučen hráč #17 Tomáš Červinka družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
18 Domácí družstvo si zahraje další přesilovku.
40 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva na 2 minuty za sekání
37 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva na 2 minuty za sekání
16 Venera šikovně trefuje balon backhandem jednou rukou a posílá tak Boleslav opět do tříbrankového vedení.
13 Kačer předvádí hezky umístěnou střelu tahem do branky Týce a snižuje tak náskok Boleslavi.
41 Jen o pár okamžiků později můžeme být svědky další branky, díky které hosté ještě navyšují svůj náskok.
21 A máme tu další branku Boleslavi umístěnou ladně do šibenice.
20 Pech hasí potencionálně nebezpečný útok Boleslavi.
09 Boleslav pohrozila před brankou Šablera, avšak pantherský gólman se střelou neměl žádné potíže.
54 Panthers srovnávají skóre díky střele Matěje Motla.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 7:9
Ukončení 1. části
12 Po neskutečné akci, při které se balón odrazil o tyčku přímo na čepel Šimona Jelínka, který balón s přehledem uklidil do branky hostů, se náskok Boleslavi snížil o jednobrankový rozdíl.
33 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva na 2 minuty za sekání
33 Přesilovou hru si nyní vyzkouší i domácí.
10 Domácí se dostávají do rychlého protiútoku, avšak Zelinkova střela byla zblokována.
51 Feigl překonal Šablera a posílá tak hosty do vedení.
46 Hosté předvedli líbivou akci, avšak balón skončil pouze za mantinelem.