5:4
    Filip GÁLL
    (Repko)

FBC GEPARDI BRNO - VSK VUT Skurut Hai Brno 5:4
branky: 1. Ondřej Dohnal, 5. Lukáš Martinek, 23. Petr Šubrt, 34. Tomáš Kuchař, 39. Tomáš Kuchař - 30. Radek Novák, 35. Ondřej Novák, 43. Radek Novák, 44. Filip Gáll; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 3 + Ondřej Beránek OS:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Vizina ? - Jan Tomášek ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:59 Novák v poslední vteřině pumelicí trefuje golmana do masky a nesrovnává skóré.__PRESENT
43:58 Skuruti silou vůle ve hře bez brankáře střílí druhou branku a ještě není konec.
43:25 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 5:4
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #23 Filip Gáll, asistoval #94 Michal Repko (5:4)
42:02 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 5:3
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #23 Filip Gáll (5:3)
40:49 Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
38:19 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 5:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #29 David Dvořák (5:2)
34:35 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 4:2
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #99 Ondřej Novák, asistoval #26 Jakub Slavíček (4:2)
33:44 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař bez asistence (4:1)
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:26 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 3:1
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák bez asistence (3:1)
29:26 Oštěpovka na střídačku a je z toho osobák. Já ti říkal nehaž tím oštěpem.
29:25 Vyloučen hráč #19 Ondřej Beránek družstva FBC GEPARDI BRNO - osobní trest
29:25 Vyloučen hráč #19 Ondřej Beránek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nesportovní chování
27:02 Tresky plesky, predikce vyšla, zápas se přiostřuje, je to divoké a bude ještě divočina.
27:01 Vyloučen hráč #13 Lukáš Martinek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za hrubost
27:01 Vyloučen hráč #13 Tomáš Vlk družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hrubost
24:42 Vyloučen hráč #40 Petr Šubrt družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání
22:05 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:0
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #35 Matěj Vorba (3:0)
15:00 Střely v 1. části: 8:2
14:00 Skuruti marně hledají kudy projít na utočnou polovinu, recept je, avšak vždy záleží na rozhodnutí obránců.
04:30 Dobře umístěná střela tahem, Leopardi překvapili svého soupeře a jsou ve vedení 2:0
04:16 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:0
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #13 Lukáš Martinek, asistoval #5 Štěpán Trunda (2:0)
00:26 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:0
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #42 Ondřej Dohnal bez asistence (1:0)
00:00 Leopardi na place, zápas může začít.