• 44 43:45
    2
    Michal BARTÍK

FBK URUZ Valašské Meziříčí B - Florbal Holešov 6:7
branky: 5. Vítězslav Lazar, 17. Vítězslav Lazar, 23. Alexandr Studeník, 28. Jan Kramář, 35. Vítězslav Lazar, 43. Vítězslav Lazar - 13. Michael Dudek, 15. Zdeněk Stibora, 31. Jaroslav Valenta, 33. Jiří Nedbal, 36. Dominik Krejčí, 41. Sebastian Vlk, 41. Michael Dudek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Filip Maňas ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:5
43:45 Vyloučen hráč #41 Michal Bartík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za špatné střídání
42:21 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:7
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #97 Vítězslav Lazar, asistoval #2 Jan Kramář (6:7)
41:02 Timeout FBK URUZ Valašské Meziříčí B
41:02 Vyloučen hráč #74 Jaroslav Valenta družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hra rukou
40:19 GÓL Florbal Holešov! 5:7
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #51 Michael Dudek, asistoval #74 Jaroslav Valenta (5:7)
40:01 GÓL Florbal Holešov! 5:6
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #60 Sebastian Vlk, asistoval #13 Tomáš Dvořák (5:6)
35:57 GÓL Florbal Holešov! 5:5
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí, asistoval #51 Michael Dudek (5:5)
34:37 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 5:4
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #97 Vítězslav Lazar, asistoval #55 Dominik Volek (5:4)
32:25 GÓL Florbal Holešov! 4:4
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal, asistoval #51 Michael Dudek (4:4)
30:36 GÓL Florbal Holešov! 4:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #74 Jaroslav Valenta, asistoval #46 Zdeněk Stibora (4:3)
27:24 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 4:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #2 Jan Kramář, asistoval #29 Daniel Hás (4:2)
22:13 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #33 Alexandr Studeník, asistoval #18 Petr Pernický (3:2)
16:03 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #97 Vítězslav Lazar, asistoval #21 Ivo Capil (2:2)
14:12 GÓL Florbal Holešov! 1:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #51 Michael Dudek (1:2)
12:39 GÓL Florbal Holešov! 1:1
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #51 Michael Dudek, asistoval #46 Zdeněk Stibora (1:1)
04:27 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:0