2

1

3.

SVČ Luhačovice - FBK URUZ Valašské Meziříčí B 4:3pn
branky: 20. Jakub Plášek, 37. Radim Pinďák, 43. Jakub Hájek, N Šimon Žmolík - 2. Vítězslav Lazar, 19. Ivo Capil, 24. Dominik Volek; rozhodčí: Milan Pobořil - Ondřej Pobořil; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Klučka ? - Denis Bija ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B hráč #97 Vítězslav Lazar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Luhačovice hráč #86 Šimon Žmolík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B hráč #21 Ivo Capil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Luhačovice hráč #88 Daniel Plšek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B hráč #71 Ondřej Fuchs a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:33 Vyloučen hráč #10 Ladislav Kurtin družstva SVČ Luhačovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:55 GÓL SVČ Luhačovice! 3:3
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #29 Jakub Hájek, asistoval #18 Jan Tomala (3:3)
36:38 GÓL SVČ Luhačovice! 2:3
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #17 Radim Pinďák bez asistence (2:3)
28:17 Vyloučen hráč #88 Daniel Plšek družstva SVČ Luhačovice na 2 minuty za zdržování hry
23:58 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek bez asistence (1:3)
19:53 GÓL SVČ Luhačovice! 1:2
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #13 Jakub Plášek, asistoval #18 Jan Tomala (1:2)
18:21 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 0:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #21 Ivo Capil, asistoval #97 Vítězslav Lazar (0:2)
15:50 Vyloučen hráč #13 Jakub Plášek družstva SVČ Luhačovice na 2 minuty za vysoká florbalka
14:48 Vyloučen hráč #21 Ivo Capil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za vysoká florbalka
01:22 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 0:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #97 Vítězslav Lazar, asistoval #71 Ondřej Fuchs (0:1)