• 44 43:10
    2
    Šimon HANÁK

FBK URUZ Valašské Meziříčí B - PANTHERS OTROKOVICE B 8:15
branky: 6. Jiří Kloss, 14. Jiří Kloss, 21. Vítězslav Lazar, 28. Vítězslav Lazar, 30. Petr Pernický, 31. Ondřej Řezníček, 40. Dominik Volek, 41. Vítězslav Lazar - 7. Michal Kempa, 12. Tomáš Lhotský, 13. Tomáš Čejka, 18. Jaromír Seidl, 21. Jaromír Seidl, 23. Michal Nagy, 24. Petr Pšenčík, 25. Petr Látal, 29. Michal Kempa, 34. Jaromír Seidl, 36. Jaromír Seidl, 38. Jaromír Seidl, 40. Michal Nagy, 41. Tomáš Lhotský, 43. Jaromír Seidl; rozhodčí: Vladislav Tuček - Jan Kouba; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Jaromír Malina ?; po třetinách: 2:3, 3:6, 3:6
43:10 Vyloučen hráč #69 Šimon Hanák družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za bránění ve hře
42:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 8:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #97 Jaromír Seidl, asistoval #56 Michal Nagy (8:15)
40:59 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 8:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #33 Tomáš Lhotský, asistoval #32 Petr Látal (8:14)
40:12 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 8:13
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #44 Martin Volek (8:13)
39:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 7:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #97 Jaromír Seidl (7:13)
39:18 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 7:12
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek, asistoval #2 Jan Kramář (7:12)
38:23 Vyloučen hráč #32 Petr Látal družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání
37:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 6:12
36:54 Vyloučen hráč #21 Ivo Capil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za špatné střídání
35:21 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 6:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #97 Jaromír Seidl, asistoval #17 Michal Kempa (6:11)
33:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 6:10
30:49 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:9
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #94 Ondřej Řezníček, asistoval #18 Petr Pernický (6:9)
29:18 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 5:9
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #18 Petr Pernický, asistoval #66 Vítězslav Lazar (5:9)
28:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 4:9
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #87 Filip Ručka (4:9)
27:35 Vyloučen hráč #21 Ivo Capil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za blokování florbalky
27:29 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 4:8
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar bez asistence (4:8)
24:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #32 Petr Látal, asistoval #33 Tomáš Lhotský (3:8)
23:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #82 Petr Pšenčík, asistoval #56 Michal Nagy (3:7)
22:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #28 Tomáš Čejka (3:6)
21:03 Vyloučen hráč #21 Ivo Capil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za opakované přestupky
20:26 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:5
20:01 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:4
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #18 Petr Pernický (3:4)
17:29 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 2:4
13:54 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #96 Jiří Kloss, asistoval #44 Martin Volek (2:3)
12:55 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #28 Tomáš Čejka, asistoval #82 Petr Pšenčík (1:3)
11:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #33 Tomáš Lhotský, asistoval #68 Pavel Veit (1:2)
06:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:1
05:08 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #96 Jiří Kloss, asistoval #21 Ivo Capil (1:0)
04:35 Vyloučen hráč #97 Jaromír Seidl družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání