• 45 44:58
    6:11
    (Mikuda)

SFK Kozel Počenice C - FBK URUZ Valašské Meziříčí B 6:11
branky: 3. Michal Krampla, 16. Adam Malčík, 20. Tomáš Bednařík, 25. Michal Krampla, 29. Tomáš Bednařík, 31. Daniel Bolf - 10. Petr Pernický, 10. Jan Kramář, 15. Ondřej Řezníček, 19. Jakub Svatoň, 23. Daniel Hás, 26. Jakub Svatoň, 29. Jakub Svatoň, 33. Jiří Kloss, 37. Vítězslav Lazar, 40. Vítězslav Lazar, 45. Vítězslav Lazar; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jan Kouba; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Petr Řezníček ? - Denis Bija -6; po třetinách: 1:3, 4:4, 1:4
44:58 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:11
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #25 Patrik Mikuda (6:11)
44:55 Vyloučen hráč #77 Michal Krampla družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za sekání
43:20 Vyloučen hráč #5 Jiří Podlena družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za hrubost
43:05 Timeout SFK Kozel Počenice C
39:27 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:10
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #2 Jan Kramář (6:10)
38:37 Trestné střílení družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B neproměnil #25 Patrik Mikuda.
36:35 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:9
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #8 Jakub Svatoň (6:9)
32:30 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:8
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #96 Jiří Kloss, asistoval #71 Ondřej Fuchs (6:8)
30:46 GÓL SFK Kozel Počenice C! 6:7
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #89 Daniel Bolf, asistoval #66 Adam Malčík (6:7)
28:49 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 5:7
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #66 Vítězslav Lazar (5:7)
28:42 GÓL SFK Kozel Počenice C! 5:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #10 Tomáš Bednařík, asistoval #11 Jan Hajkr (5:6)
25:29 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 4:6
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #29 Daniel Hás (4:6)
24:26 GÓL SFK Kozel Počenice C! 4:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #77 Michal Krampla, asistoval #89 Daniel Bolf (4:5)
22:28 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:5
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #29 Daniel Hás, asistoval #55 Dominik Volek (3:5)
19:37 GÓL SFK Kozel Počenice C! 3:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #10 Tomáš Bednařík, asistoval #23 Jiří Večeře (3:4)
18:49 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:4
15:32 GÓL SFK Kozel Počenice C! 2:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #66 Adam Malčík, asistoval #77 Michal Krampla (2:3)
14:37 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #94 Ondřej Řezníček, asistoval #66 Vítězslav Lazar (1:3)
10:26 Vyloučen hráč #89 Daniel Bolf družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za zvedání florbalky
09:53 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #2 Jan Kramář, asistoval #25 Patrik Mikuda (1:2)
09:17 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #18 Petr Pernický, asistoval #96 Jiří Kloss (1:1)
02:24 GÓL SFK Kozel Počenice C! 1:0
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #77 Michal Krampla, asistoval #66 Adam Malčík (1:0)