• 45 44:57
    9:4
    (Boráň)

FBK URUZ Valašské Meziříčí B - SVČ Luhačovice 9:4
branky: 14. Vítězslav Lazar, 26. Vítězslav Lazar, 26. Dominik Volek, 30. Vítězslav Lazar, 30. Vítězslav Lazar, 37. Jakub Svatoň, 41. Ivo Capil, 42. Jakub Svatoň, 42. Dominik Volek - 6. Šimon Žmolík, 40. Jakub Plášek, 43. Jakub Plášek, 45. Jakub Plášek; rozhodčí: Tomáš Kašík - Vladislav Tuček; vyloučení: 2 + Jiří Kloss OS + TDKU + 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Bija -4 - Jiří Klučka ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:3
44:57 GÓL SVČ Luhačovice! 9:4
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #13 Jakub Plášek, asistoval #11 Jan Boráň (9:4)
42:11 GÓL SVČ Luhačovice! 9:3
41:49 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 9:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek, asistoval #21 Ivo Capil (9:2)
41:30 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 8:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #25 Patrik Mikuda (8:2)
40:53 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 7:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #21 Ivo Capil, asistoval #44 Martin Volek (7:2)
39:50 GÓL SVČ Luhačovice! 6:2
36:30 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #29 Daniel Hás (6:1)
29:34 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 5:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #8 Jakub Svatoň (5:1)
29:09 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 4:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #25 Patrik Mikuda (4:1)
25:17 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek, asistoval #71 Ondřej Fuchs (3:1)
25:03 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #18 Petr Pernický (2:1)
13:10 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:1
11:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Kloss družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2+2 minuty za nesportovní chování
11:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Kloss družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B do konce utkání
11:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Kloss družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B - osobní trest
11:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Kloss družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za nesportovní chování
11:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Kloss družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:03 GÓL SVČ Luhačovice! 0:1
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #86 Šimon Žmolík, asistoval #39 Vojtěch Mituník (0:1)